Auto Show - Brčko 2008

Auto Show - Brčko 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma Sike to je više nego dovoljno reće organizatori a već smišljaju kako da okrive eventualnog jadnog takmičara da je recimo prebrzo vozio jer se na SR-u ne smije brzo voziti:icon_twisted::icon_twisted::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
upravu si Sike za duzinu staze...

utjeha je da nakon tih cca 300 m , nema trotoara vec ravnica :-D u slucaju da ne stanes ...
hahahaha majko BOZIJA hahahaha.

sretno svima na stazi...
 
Član
daki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ma najbolje bi bilo da zajedno svi krenete,ono da bash bude fina kolonica.steta sto necu biti tu...
pazite se brcanske policije,nema 20 km u dzep :)rigorozni su

Definitivno, ludjaci, znaci, svjetla, pojas, 5 preko ogranicenja, muzika, glasan auspuh, mjere sare na gumama, i sl..

Ovo za preko 5 ogranicenja nisam mogao vjerovati kada mi je cura rekla da su joj radi toga naplatili kaznu, ograničenje 60, ona vozila 65, i uzeli joj cenera... A ja kako znam, do + 10 km/h se može tolerisati...:icon_rolleyes:

Sretno svima u Brčkom, rado bih vam se pridružio, ali nema se čime... možda sljedeće godine :D
 
Član
ok ljudi onda mozemo se naci dole na ininoj pumpi cim se prodje ispod nadvoznjaka s ljeve strane ja jos danas i sutra isprovjeravam i izdogovaram ko ce sve ic iz tz uglavnom sigurno 10-ak auta a ako oni izrade sta me briga idem sam s vama :D:D
 
N

nenad

Koliko se ja sjecam ovog puta i kako vidim sa slike br.2 mislim da se uopste ne mora ulaziti u Brcko da bi se doslo do ove piste, vec samo poslije malezijskog puta nastaviti prema bivsoj bazi SFOR-a McGovern i onda skrenuti desno prema pisti, samo je pitanje kakav je put... al hajd da ne zbunjujem nikoga, sve u svemu nece biti problem naci pistu. Vidimo se tamo :)
 
Član
Pike, imas moj broj zovi me kad se skupite i javite gdje ste ak nista et ja cu maksuzije s vama ic :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top