auto presvlake zasivene za sjedista

auto presvlake zasivene za sjedista

Član
ooo tahiru i njegovim presvlakma sve najjjjjj pozzz tahire i ovim putem i još jedna stvar hans je završio clia ima još ispolirat i par sitnica i eto nas tamo da vidiš kako su legla sjedišta VELIKI pozzz iz Travnika!
 
cliocup je napisao(la):
ooo tahiru i njegovim presvlakma sve najjjjjj pozzz tahire i ovim putem i još jedna stvar hans je završio clia ima još ispolirat i par sitnica i eto nas tamo da vidiš kako su legla sjedišta VELIKI pozzz iz Travnika!

pa gdje si jarugo?
Hvala Bogu pa ga zavrsi. Trebali smo se dogovorit da mu exterijer komplet presvucemo u kozu,davno bi bio gotov :)
Pozdravi mi Hansa i onog alfistu .svratite na kafu obavezno kad budete i Kiseljaku
 
Član
druze jedan moj komsija bi radio presvlake u audiju A3 2006-07 god, ne znam ni ja tacno, bas neki dan me pitao kome bi se mogao javit da mu to odradi. Dat cu mu tvoj broj pa nek te nazove. On ima autoskolu i kaze poderase mu sjedista:icon_biggrin:
 
superman je napisao(la):
ej drug, koliko bi bilo presvlacenje tako jednog sjedista golf3 tacnije vozacevo...izlizalo mi se skroz ono... al imas li platna ti onako kao sto su dolazila na g3 to ne znam? ono varijanta sa prugama crvena plava crno sjediste ja mislim....

pozzzz
ovaj karirani sto ide kroz sredinu sjedista je ustvari originalni auto stof sto fabrika koristi kod golfa 5 i 6 gti oprema.
,a inace kod golfova 1, 2, 3, 4,5 i 6 rikaro sjedista su uglavnom sa ovim kariranim kroz sredinu ,a jednobojnim sa strane, eh sad to su nijanse,ali su uglavnom priblizno isti . Trenutno raspolazem sa ovim kariranim od golfa 6, ovi su se davno prestali proizvoditi pogledaj na ovim slikama ,imas karirani sa bijelom crtom i sa crvenom. cjena je 150,00KM ,a prostepavanje za siceve za sve clanove bh tuninga 15,00KM (inace je 30,00KM) :)http://www.pik.ba/artikal/877919/auto-presvlake-po-mjeri/

ArminM je napisao(la):
druze jedan moj komsija bi radio presvlake u audiju A3 2006-07 god, ne znam ni ja tacno, bas neki dan me pitao kome bi se mogao javit da mu to odradi. Dat cu mu tvoj broj pa nek te nazove. On ima autoskolu i kaze poderase mu sjedista:icon_biggrin:

hvala drug,
sta ces dok se nekome ne smrkne ,drugom se ne svane:icon_cry::icon_biggrin:
nek deru ,hvala Bogu pa covjek ima posla ,pa se deru:cool:
posalji ga drug , siguran budi da ce biti zadovoljan,
veliki pozzzz

idosa je napisao(la):
:icon_eek: Sve 10 pravo dobar poso odraden :cool:

hvala;)

superman je napisao(la):
ej drug, koliko bi bilo presvlacenje tako jednog sjedista golf3 tacnije vozacevo...izlizalo mi se skroz ono... al imas li platna ti onako kao sto su dolazila na g3 to ne znam? ono varijanta sa prugama crvena plava crno sjediste ja mislim....

onaj crni od 3 golfa sa strane imam, a mislim da imam i taj sa prugama ,nedavno sam presvlacio tricu i ostale su mi njegove fabricke presvlake , cini mi se da su u dobrom stanju, trebam provjerit, posalji mi poruku da mi ostane tvoj broj, u ponedjeljak ti javljam,pozz
 
Član
ovakvi su u mene meni bi trebalo vozačevo sjedište samo da uradim jer se pravo izlizalo
images


a vidim imaš neku radnju i u Visokom gdje tačnije to dođe
 
superman je napisao(la):
ovakvi su u mene meni bi trebalo vozačevo sjedište samo da uradim jer se pravo izlizalo
images


a vidim imaš neku radnju i u Visokom gdje tačnije to dođe



hmm.. ja sam mislio sa je drugi dezen, hajd pogledat cu sutra, molim te prozovi me sutra da me podsjetis na 061930326 tahir,
ja sam u kiseljaku,a mozes pogledati i u visokom nazovi me pa cu ti objasniti
pozzz
 
Član
Pozz drug koliko bi kostalo da se urade te presvlake i prosiju s dezenom od gti Sjedista su golf 2 recaro
 
Top