auto presvlake zasivene za sjedista

auto presvlake zasivene za sjedista

Član
ovaj majstor ima milion preporuka, ako je to taj na kojeg ja mislim :icon_confused:
bilo je govora po forumu o tome, ima dosta tema mislim
 
Član
Erm, ja mislim da je to on - da nas je pitao za misljenje o tome da li nam se svidjaju :D

btw, super mi djeluju, puno puno bolje nego kad su samo "navucene" preko sjedista....
 
Član
ArminM je napisao(la):
ovaj majstor ima milion preporuka, ako je to taj na kojeg ja mislim :icon_confused:
bilo je govora po forumu o tome, ima dosta tema mislim

to je taj isti covjek koji postavlja pitanje :D


evo, rece i triza isto.



E tahire, sto nisi ovim se bavio kad sam i ja radio, da i meni prisijes :D
 
ArminM je napisao(la):
ovaj majstor ima milion preporuka, ako je to taj na kojeg ja mislim :icon_confused:
bilo je govora po forumu o tome, ima dosta tema mislim

Danas me je zvao neko sa foruma, pa reko da se malo javim i da se pofalim da sam pos'o zasivati presvlake za sjedista :)). to je opcija koja kosta duplo jeftinije od presvlacenja, aizgleda isto.. Hvala svima koji me preporucuju i veliki pozdrav:icon_biggrin:
 
Član
Meni predobro izgleda, posebno ovo sivo platno sa bijelim/svijetlo sivim prugama , fakat kako orginal ;)
 
sub3r je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovaj majstor ima milion preporuka, ako je to taj na kojeg ja mislim :icon_confused:
bilo je govora po forumu o tome, ima dosta tema mislim

to je taj isti covjek koji postavlja pitanje :D


evo, rece i triza isto.



E tahire, sto nisi ovim se bavio kad sam i ja radio, da i meni prisijes :D
ma dodzi jarane prisit cemo ti te stare GRAtis



ArminM je napisao(la):
vidi fkt:lol::lol::lol:
jesam los danas nesto

dobre presvlake dobre:cool::cool:

citao saM PO FORUMU ,TI ME POSEBNO HVALIS . hVALA TI I AKO TI STA ZATREBA IMAS VELIKI POPUST. A ODOH SAD POLAHKO ZA POSLOM , POZZZZ SVIMA
 
trizex je napisao(la):
Erm, ja mislim da je to on - da nas je pitao za misljenje o tome da li nam se svidjaju :D

btw, super mi djeluju, puno puno bolje nego kad su samo "navucene" preko sjedista....

Ustvari to su presvlake po mjeri kao i one sto se navlace ,samo sto ih zasijem da izgleda kao i fabricka ugradnja . Cijena im je 150,00KM + 30,00KM zasivanje
 
Član
autopresvlake je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovaj majstor ima milion preporuka, ako je to taj na kojeg ja mislim :icon_confused:
bilo je govora po forumu o tome, ima dosta tema mislim

to je taj isti covjek koji postavlja pitanje :D


evo, rece i triza isto.



E tahire, sto nisi ovim se bavio kad sam i ja radio, da i meni prisijes :D
ma dodzi jarane prisit cemo ti te stare GRAtis



ArminM je napisao(la):
vidi fkt:lol::lol::lol:
jesam los danas nesto

dobre presvlake dobre:cool::cool:

citao saM PO FORUMU ,TI ME POSEBNO HVALIS . hVALA TI I AKO TI STA ZATREBA IMAS VELIKI POPUST. A ODOH SAD POLAHKO ZA POSLOM , POZZZZ SVIMA




da brate hvalim te zato sto sam cuo od neke raje da extra radis, zato te i preporucujem, a nije iskljuceno da bih i ja nesto radio na svojim sjedistima, samo dok dodjem do novaca:icon_smile:
 
Član
Super ovo izgleda pogotovu ko radi restauraciju kakvu pa hoce sto vise fabricki izgled da dobije :icon_smile::icon_smile:;)
 
adi187 je napisao(la):
Super ovo izgleda pogotovu ko radi restauraciju kakvu pa hoce sto vise fabricki izgled da dobije :icon_smile::icon_smile:;)

sto je najbitnije za cijenu presvlaka dobijes fabricku ugradnju:icon_confused::cool:
 
Član
ej drug, koliko bi bilo presvlacenje tako jednog sjedista golf3 tacnije vozacevo...izlizalo mi se skroz ono... al imas li platna ti onako kao sto su dolazila na g3 to ne znam? ono varijanta sa prugama crvena plava crno sjediste ja mislim....
 
Top