Auto poludi kad je na suncu

Auto poludi kad je na suncu

Član
:icon_exclaim:

nego bio sam 2sata oko masa se zajebavao i sve je to ponovo pospajano svaki kabal posto ih nema puno:D ka dsaam dao kontakt nista se nije pomaklo osim lampice za ulje,znaci temp gorivo obrtomjer i aku se nisu upalile tj pomjerile nisam znao koji mu je jer je bio u hladu :lol: pa sam jedno 48.5put dao kontak i izbacio ga i proradilo je,eh sad mene zanima dal je bosh brava otisla il me jebe nesto drugo,mozel mi neko pojasnit dal bosh brava moze uticat na prvo paljenje,laik sam pa sta pitam :lol:
 
Član
ma kakvo sunce danas 15steepeni ja nisam mogao bit u hladu od zime,nego de ti meni koju pametnu baci ako znas
 
Član
Eto moj Edo, pošto si ti zajebant, šta god ti se desi ljudi će te za.ebavat. Da nebude da spamam, reći ću ti problem sa strujom koji sam imao na mercu, pa ga pokušaj primjeniti na svoje auto...... jbg, svako staro auto ima iste simptome... Uglavnom, znalo mi je slično događat, često mi bude slučaj da osigurači oksidiraju i da ih treba malo očistiti, pogledaj osičurače i ošisti ih, a ako imaš viška bravu, slobodno je promjeni, pa ako nebude, tražit čemo dalje..... najvjerovatnije je neka banalna stvar, ali ko će mu znat....
 
Član
kako ce osiguraci oksidirat nisu u mene osiguraci pod haubom neg ispod nogu gdje je toplo,ma nek zajebaju vidjece oni:icon_mad: kad im se navalim na kosti haha,ma nemam bravu ali vec nesto cemo smislit,banalna ne banalna bezveze je
 
Top