Auto poludi kad je na suncu

Auto poludi kad je na suncu

Član
To mi se desava odavno mada nisam pridavao paznju,evo sad dosao ako se ovo moze nazvati suncem 15+stepeni doduse jest auto crno,naime o cemu se radi ako stoji na suncu poludi mi tabla nista neradi (obrtomjer,temp,gorivo)tek kroz 10-15minuta voznje obrtomjer proradi,gorivo do pola i temp do pola i upali se lampica od akua tj i ona do pola :D,kad dodjem kuci ugasim nakon par minuta sve normalno,eh sad dal neko mozda zna zbog cega?nemam zastitu ispod haube:lol: ako onna moze sta ublazit vanjsku temp tj temperaturu lima mada to nema nikakve veze

EDIT: samo se desava na suncu kad se auto zagrije,nikad vise
 
Član
e jbt tito edo u tebe sve naopako, neznam sta bi moglo biti ali kakva je vodena, termostat, sta je sa antifrizom koliko je star, lupam banalno, valjda ce neko se javiti ko je imao isti problem, mada cisto sumnjam to se samo tebi moze desiti:lol:
 
Član
samo se desava kad je auto na suncu nikad vise mozes ga palit gasit radit s njim sta hoces dok je u hladu cim vidi sunca atoji 2-3sata na suncu nacisto poludi :lol: pa se pitam pa nije dosao negdje gdje temp ne prelazi 10hahahha

nema veze termostat ili to,auto cim ga upalim dok je bio na suncu nista neradi u voznji pocinje dolazit valjda dok se nesto ohladi :lol:
 
Član
smeta sunce kadetima, nabavi mu ;)
http://www.girlsofto.com/wp-content/uploads/2012/07/RayBanAviator.jpeg
 
Član
hajd sto ne mogu vode, pocnu hrdjat odmah, al sto ne mogu sad ni sunca to mi nije jasno nikako,,, jeben taj opel pravo:D
 
Top