Auto plin sa slike??? Misljenje???

Auto plin sa slike??? Misljenje???

Navedenom koji trazi savjet neka ovo ne kupuje jer nece moci atest odradit
1 potrebni su svi orginalni papiri od boce isparivaca i ventila
2 treba samo navesti da za oko godinu dana ponovno ces atest morat radit radi same boce jer ona je 2012 mozda i starija 1 godinu a ponovni atest kosta ko i prvi tj. 175KM i to samo da produzis 2 godine ako mislis istu bocu zadrzat + moras nosit tu staru bocu na ispitivanje ( jeftinije kupit novu ) 110KM nova 65 litarska ;)
Nego da ne duzim okani se toga i spucaj na ugradnju novog sistema bot ces barem miran 5-8 godina sve zavisi gdje atest odradis
 
Član
Vidim da si iz bl tako da imas Saleta dole u budzaku preko puta bivseg Obija, imas na lausu gore rade momci plin i imas iza Suzukija tamo na tranzitu momci isto rade plin, imas u prnjavoru auto in novi su ali cuo sam samo rijeci hvale. Ako hoces dacu ti ja brojeve od svih navedenih pa sa njima malo popricaj. Moja preporuka je sale u budzaku nema firmu radi ovako za sebe ali meni je svaki prb sa plinom rijesio brzo korektno i pristupacno cijenom :)
 
Član
Ja sam ranije radio kod Saleta dok nisam skontao kolika sam budala bio. Ima u Laktasima AMSRS drustvo Laktasi. Firma registrovana, mehanika, servis i ostalo i plus ovlasteni za ugradnju plina, garancija i ljudstvo na nivou. Radio kod njih i prezadovoljan.
 
Član
neznam samo sto ljudi stavljaju taj plin, TOJE naj veca steta motora valja bi fabrika napravila auto na plin a ne benz/disel stvarno steta i zalonso
 
neznam samo sto ljudi stavljaju taj plin, TOJE naj veca steta motora valja bi fabrika napravila auto na plin a ne benz/disel stvarno steta i zalonso

haahahha druze prije nego sto nesto kazes protiv plina trebas se dobro edukovat u vezi toga a i osjetit na svojoj kozi
najvise se osjeti po dzepu ja sa 30KM pravim 500 kilometara a hajd s dizelom napravi toliko ;)
 
Član
Ma da bas je steta 50% (a i vise) ustede na gorivu, ja sam na 2 auta plin imao a nijedan motor mi se nije pokvario :D
 
Član
haahahha druze prije nego sto nesto kazes protiv plina trebas se dobro edukovat u vezi toga a i osjetit na svojoj kozi
najvise se osjeti po dzepu ja sa 30KM pravim 500 kilometara a hajd s dizelom napravi toliko ;)
ma neam potrebe se edukovat sto se tice plina, toje jednostavno ma pravi ti i 1000kilometara sto nije za motor nije vozaj se kolko mozes pod RIZikom i moli boga da te neko nepokupi od zadi toje sve do jednom druze velika steta motora kao meni bi bilo zao stavljat to na motor i pravit stetu negovorim da ce se odma desit nesto al nakon nekoliko vremena taj dzep tvoj ce bit prazan :)
 
Član
Ma da bas je steta 50% (a i vise) ustede na gorivu, ja sam na 2 auta plin imao a nijedan motor mi se nije pokvario :D
Normala daje steta, daje dobro auta bi se proizvodila na PLIN, kad su mogli napravit auto na struju sto nisi napravili auto na plin? Druzze nece odma bit kvarova nakon nekoliko vremena ces skontat staje PLIN i koji je rizik vozat bombu sa sobom moje misljene al eto
 
Član
Normala daje steta, daje dobro auta bi se proizvodila na PLIN, kad su mogli napravit auto na struju sto nisi napravili auto na plin? Druzze nece odma bit kvarova nakon nekoliko vremena ces skontat staje PLIN i koji je rizik vozat bombu sa sobom moje misljene al eto
Nemas ti pojma. Sto je bomba i sta je steta?
 
Top