Auto muzika

Auto muzika

Član
Ovako imati cu u gepeku 18Ku bufer s velikom kutijom pa sta mislite dal ce ova dva ovako dobro svirati jer kad ih stavim u zvucnu kutiju magnet da se vidi a membrana dole extremno sviraju ali nezz ovako pa da vas cujem
 

Prilozi

  • IMG_20170114_193811.jpg
    IMG_20170114_193811.jpg
    1,4 MB · Pregleda: 41
  • IMG_20170114_211717.jpg
    IMG_20170114_211717.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 38
Član
To je free-to-air woofer

Znaci zaboravi kutiju, ili uradi ogromnu bass-reflex kutiju (150+ litara)


Send via Gameboy Color
 

Prilozi

  • TOXIC S. 04-05.pdf
    1,7 MB · Pregleda: 5
1. To nije 18" nego je 12"
2. To je free air woofer, ne trebas kutiju, ali nista pogresno ako stavis u kutiju (bar ja mislim).
Ja sam ga radi izgleda imao u 70l kutiji sa otvorom fi70 i zvucnik je razvaljivao.

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk
 
Član
"Razvaljivat" moze kad ga i na radio skopcas.

Poenta je fin, cist zvuk izvuci

Send via Gameboy Color
 
Član
Druze znam da je ovo 12ka nego imat cu u gepeku 18ku u kutiji sony xpload Ana dal trebam okrenuti magnete gore da se vide ili
 
Član
Druze imam jako cistu muziku jer jbo bass ako nema cistog zvuka imam naprijed u vratima ogrinalne zvucnike a nazad dva pionira i 4 viskokotomca to je na radiu i imam pinball pyle 4izlaza sony xpload ce biti samoo bas bridjovan na pojacalo a ova dva ce isto tako biti skopcani na pojacalo ali da pjevaju imam tu mogucnost na pojacalu
 
Član
Znaci nisu nesto kvalitetni a izdrzljivost kakva im je ajd sad cu naci pojacalo na google pa postaviti sliku da ne idem sad u garazu slikati pa da mi kazes nesto i o.njemu ako nije problem
 
Član
Znaci nisu nesto kvalitetni a izdrzljivost kakva im je ajd sad cu naci pojacalo na google pa postaviti sliku da ne idem sad u garazu slikati pa da mi kazes nesto i o.njemu ako nije problem
Postavi ovdje sve komponente koje imas. Imam dosta iskustva oko muzike, ali vec 4godine ne radim vise s tim

Ali rado cu pomoci da max izvuces iz postojeceg

Send via Gameboy Color
 
Top