Auto Moto Klub "VENOM" REGISTROVAN!!!

Auto Moto Klub "VENOM" REGISTROVAN!!!

Član
tibor987 je napisao(la):
Pfff e velika mi stvar, registrirao klub s jednakom teskocom koda si registrirao raspolodnu njivu za paradajz, spot sklepao sa dvije kamere i golfine ubacio, pola ih ne ide, pola dizeli, vamo se qrci ko on ce nesto uradit, ko on neka faca...nidje veze :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: jos mu naljepnica izgleda koda je logo plinska boca od piknik kuhala em sto je velika kao jumbo plakat em sto je sklepana u bojama, majice uzeo zenske sa silikonskim dodatcima ispod grudi, jos i dovodi maloljetnice u klubske prostorije na orgije...

E ne bi ti usao u klub da ti je jos toliki, pa makar ti i bio 2 centa :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


Eto sad ti je brat rekao...fuj :icon_rolleyes:

Ako dovodi maloljetnice na klubske orgije ja cu prvi pristupiti klubu ;)
 
Član
soova je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Pfff e velika mi stvar, registrirao klub s jednakom teskocom koda si registrirao raspolodnu njivu za paradajz, spot sklepao sa dvije kamere i golfine ubacio, pola ih ne ide, pola dizeli, vamo se qrci ko on ce nesto uradit, ko on neka faca...nidje veze :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: jos mu naljepnica izgleda koda je logo plinska boca od piknik kuhala em sto je velika kao jumbo plakat em sto je sklepana u bojama, majice uzeo zenske sa silikonskim dodatcima ispod grudi, jos i dovodi maloljetnice u klubske prostorije na orgije...

E ne bi ti usao u klub da ti je jos toliki, pa makar ti i bio 2 centa :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


Eto sad ti je brat rekao...fuj :icon_rolleyes:

Ako dovodi maloljetnice na klubske orgije ja cu prvi pristupiti klubu ;)

Pa sto mislis sto pristupam klubu ? :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
soova je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Pfff e velika mi stvar, registrirao klub s jednakom teskocom koda si registrirao raspolodnu njivu za paradajz, spot sklepao sa dvije kamere i golfine ubacio, pola ih ne ide, pola dizeli, vamo se qrci ko on ce nesto uradit, ko on neka faca...nidje veze :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: jos mu naljepnica izgleda koda je logo plinska boca od piknik kuhala em sto je velika kao jumbo plakat em sto je sklepana u bojama, majice uzeo zenske sa silikonskim dodatcima ispod grudi, jos i dovodi maloljetnice u klubske prostorije na orgije...

E ne bi ti usao u klub da ti je jos toliki, pa makar ti i bio 2 centa :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


Eto sad ti je brat rekao...fuj :icon_rolleyes:

Ako dovodi maloljetnice na klubske orgije ja cu prvi pristupiti klubu ;)

Pa sto mislis sto pristupam klubu ? :D
Hahahahaha eee to je vec druga prica... onda je to najbolji klub na svijetu :p
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Hvala svima puno jos jednom ;)

ammar_coupe je napisao(la):
Neka je sa srecom :)

usput, bila je ikona na bhtuningu gdje su bili svi registrirani klubovi /timovi/ udruzenja na prostoru bih..

da sjecam se da je bila tema valjalo bi to osvjezit vidjet sta je s klubovima, ja sam edi poslao rjesenje o registraciji nije mi nikad odgovorio :S...

treba to zaganjat:D
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@dino
gdje si ti bio pa da mi to sredis za 2 dana, a ja znam osobe do ministra???
zakoni se mjenjaju mislio sam i ja po sablonu radit al ne moze sve je novo, druga stvar naveo si hejbet klubova kojih il nema il su u raspadu il nisu registrovani, nemam nista protiv toga al ja zelim dovest ovaj klub na malo ozbiljniji nivo,i ljudi ce to prepoznat kao nesto drugacije, novo, dobro... ciljevi i ostale stvari kao sto su sponzori organizacija evenata su stvar kluba, a javne projekte koliko ih budemo imali za sve, ces vidjeti i sam ne brini se, a hvala ti puno sto si me na vrijeme opomenuo da ne dolazi do raspada kluba, jbg ucen na tudjim greskama, posto sam se nagledao toga, nece valjda ;) (btw ja ti najbolje znam te ruke iz kojih ti dobivas informacije hahah)

jos jednom hvala svimaaa :))
OOoooo FGR (fina gradska raja), znate sve do ministra ... Dino ti je fino rekao, da ako nemaš plan i ako se mislite samo vozikati po gradu čisto onako bezze, nema potrebe za klubom.. Nek je sa srećom registracija i početak, ali svaki komentar trebaš da prihvatiš kao dobronamjeran.. I 2 dana je registracija kluba, to je tačno..

P.S. kako je ministar Allaha ti ?
 
Alen_P je napisao(la):
OOoooo FGR (fina gradska raja), znate sve do ministra ... Dino ti je fino rekao, da ako nemaš plan i ako se mislite samo vozikati po gradu čisto onako bezze, nema potrebe za klubom.. Nek je sa srećom registracija i početak, ali svaki komentar trebaš da prihvatiš kao dobronamjeran.. I 2 dana je registracija kluba, to je tačno..

P.S. kako je ministar Allaha ti ?

odgovorit cu i tebi ko i njemu lijepo, iako je i tvoj kao i njegov post provokativno nastrojen ne znam iz kojeg razloga...ja se nemam potrebe nikom pravdati sto smo mi napravili klub i to nije nicija stvar niko nije budala pravit klub koji ce samo stajat .., ovaj klub je makar ziv ;) i radi se, a planove koji budu doticali siru populaciju ces vidjet to sam rekao i dini i ne znam sta je tu toliko tesko za shvatit, doduse znam da jedva cekate da vidite sta vam spremamo al samo strpljenja hehehe, i znam da je zanimljivo gledat nest novo nest drugacije... mi smo tek postali napravili smo neki bum u svijet tunera da raja cuju za nas, idemo dalje adrenalin mi u krvi hehe i hvala na podrsci

P.S. nije 2 dana registracija kluba pogotovo kad nemas papire za novi zakon pa nemos podzonit sve ;)
Ministar dobro, bio na moru malo kupanje suncanje :)
 
Član
Kao prvo text nije bio provokativan nego dobronamjeran. Moras biti spreman nekad da cujes i neki komentar koji
mozda tebi i neodgovara i nezelis da cujes. Ja ti pokkusavam reci da trebate imati neki plan i da vam klub ne zavrsi kao
neki mahalski. Ovo je do sada bio komentar o klubui nadam se da cete imati nekih takmicarskih auta na SR.
A o iznenadjenju, o tom potom.. Nadam se da cete kao i mi imati dovoljan broj takmicara pa da se trkamo hehe, treba mi jos i tvoja reckica..
 
Hvala na savjetima, iako mi je sve to poznato od prije, kao sto rekoh najbolje je ucit na tudjim greskama ;)
Nadam se da cemo suradjivat u buducnosti :cool: ,

lijep pozdrav :icon_biggrin:
 
Član
AMK VENOM - SPEED, BASS, STYLE
Ostvareni rezultati - Sezona 2012

Untitled-21.jpg


Sezona 2012 je bila veoma uspješna za Amk Venom. Članovi i takmičari su obišli većinu evenata širom BiH i regije.
Osvojili su veliki broj nagrada, ukupno 12!

Krenimo redom:

- 8 nagrada za prvo mjesto
- 1 nagrada za drugo mjesto
- 2 nagrade za treće mjesto
- 1 posebna nagrada (BEST RIMS)

Pored osvojenih pehara članovi su dobili i veliki broj zahvalnica a jedna od njih je svakako i za uspješnu provedbu dB takmičenja u Zenici na tuning show-u "Getaway in Zenica 2012" !
Tu je naravno i veliko priznanje za samostalnu organizaciju eventa – Venom Tuning Styling Show, 10.06.2012.

Naš najuspješniji član je Omar Mehović sa 7 osvojenih nagrada.
Slijede ga Ammar Akšamija i Tarik Delić sa po 2, te Marko Kosjerina i Nemanja Ćorić sa 1 nagradom.
Čestitke svima!

Ostvarili smo i velika prijateljstva i saradnje sa klubovima AK ZE-Tuning iz Zenice te AK Burnout i MO Street Style iz Mostara.

Za sljedeću sezonu već teku pripreme i radovi na više projekata koji će, nadamo se dodatno podgrijati i razviti Street race scenu BiH!

Detalje oko rezultata i nagrada možete pogledati OVDJE
 
Top