Auto Moto Klub "VENOM" REGISTROVAN!!!

Auto Moto Klub "VENOM" REGISTROVAN!!!

Član
G2_1.6B je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
lijepo rodjaci lijepa i najava pjesma spot :)
jos da nam napises listu clanova i auta u sklopu kluba:icon_question:;)

Auta su koliko se sjecam vecinom sa foruma : Petica TDI GTI (Magnum) , Brum Brum( bez auta trenutno) , onda , Crni Fokus Ford , Zelena Fiat Brava 1.9JTD , Plavi Peugeot sa foruma isto , Crveni Golf 4 (Pleasure).....to je to koliko sam ja pohvatao. Valjda je dobro :) Nek Omar ispravi sta treba i napise fino taj spisak .

Inace momci Cestitke povodom registrovanja kluba , i samo naprijed ! :cool:

Brum nije trenutno bez auta a i nije u venom klubu nego u AMK Carbon.

Crni fokus prodat (momak trenutno bez auta), zelena brava prodata (kupljen golf 3 GTI)

PS

Cestitam na registraciji
 
Član
I nije neko mudro slovo registrovati udruzenje (klub), treba ti 5 ljudi i 2 slobodna radna dana ;) Nisam pljuvac, nisam "hejter" al' ne kontam cemu toliko uzbudjenje oko osnivanja i registracije nekog kluba? U samom Sarajevu ima klubova na pasija preskakala, sto registrovanih sto naljepnica klubova, haman svako naselje da ima klub tj. udruzenje. Koji su programski ciljevi kluba? Da li imate projekte u planu?

Neki od klubova iz Sarajeva: PUNGAS, SRCS, AMK CARBON, DRIFT KLUD SARAJEVO - dB TEAM SARAJEVO (trazen zahtjev gradonacelnice za odobrenje koristenja imena grada i dobijena dozvola napismeno), xXx, GFC, VW CLUB, OPEL TEAM, OPELMANIA, AK69... Ako sam nekog zaboravio nek se ne ljuti. Informacija iz prve ruke da ce uskoro krenuti revizija svih udruzenja bez obzira kojoj populaciji pripada radi trosenja budzetskih sredstava i ne podnosenja financijiskih izvjestaja nadleznima (najvise radi borackih udruzenja kojih ima previse i zbog pretvaranja udruzenja u DJL).

Sretno s klubom i nadam se da nece biti svadja i podjele u klubu :)
 
@svi hvala vam puno na podrsci, sljedeci projekat je samo za vas al kao sto rekoh suprajzzz nakon praznika :))

ovako sto se tice strukture kluba, klub je u razvoju ove sedmice se rjesava pitanje clanstva nekih ljudi, pa kad to sredim bit ce te obavjesteni o broju clanova itd isl...

@dino
gdje si ti bio pa da mi to sredis za 2 dana, a ja znam osobe do ministra???
zakoni se mjenjaju mislio sam i ja po sablonu radit al ne moze sve je novo, druga stvar naveo si hejbet klubova kojih il nema il su u raspadu il nisu registrovani, nemam nista protiv toga al ja zelim dovest ovaj klub na malo ozbiljniji nivo,i ljudi ce to prepoznat kao nesto drugacije, novo, dobro... ciljevi i ostale stvari kao sto su sponzori organizacija evenata su stvar kluba, a javne projekte koliko ih budemo imali za sve, ces vidjeti i sam ne brini se, a hvala ti puno sto si me na vrijeme opomenuo da ne dolazi do raspada kluba, jbg ucen na tudjim greskama, posto sam se nagledao toga, nece valjda ;) (btw ja ti najbolje znam te ruke iz kojih ti dobivas informacije hahah)

jos jednom hvala svimaaa :))
 
Neka je sa srecom :)

usput, bila je ikona na bhtuningu gdje su bili svi registrirani klubovi /timovi/ udruzenja na prostoru bih..
 
Hvala svima puno jos jednom ;)

ammar_coupe je napisao(la):
Neka je sa srecom :)

usput, bila je ikona na bhtuningu gdje su bili svi registrirani klubovi /timovi/ udruzenja na prostoru bih..

da sjecam se da je bila tema valjalo bi to osvjezit vidjet sta je s klubovima, ja sam edi poslao rjesenje o registraciji nije mi nikad odgovorio :S...
 
Član
Pfff e velika mi stvar, registrirao klub s jednakom teskocom koda si registrirao raspolodnu njivu za paradajz, spot sklepao sa dvije kamere i golfine ubacio, pola ih ne ide, pola dizeli, vamo se qrci ko on ce nesto uradit, ko on neka faca...nidje veze :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: jos mu naljepnica izgleda koda je logo plinska boca od piknik kuhala em sto je velika kao jumbo plakat em sto je sklepana u bojama, majice uzeo zenske sa silikonskim dodatcima ispod grudi, jos i dovodi maloljetnice u klubske prostorije na orgije...

E ne bi ti usao u klub da ti je jos toliki, pa makar ti i bio 2 centa :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


Eto sad ti je brat rekao...fuj :icon_rolleyes:
 
Top