AUTO MOTO FEST...Sarajevo 2007

AUTO MOTO FEST...Sarajevo 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne znam tacno razlog,ali koliko sam shvatio,najem je puno para,a nema puno zainteresovanih,niko jos nije dao konkretan razlog.Samo znam da se plakati auto moto festa moraju prelijepiti jer se nece odrzati.To je zadnja informacija koju ja imam,od juce je...
 

edo

Član
pa zar nam sve mora biti kao politika,ma jebo ovo,ko hoće nešto da vidi neka ode na vw tuning skup u karlovcu koji se održava početkom juna i lagano...ionako bi ovdje vidjeli samo hyundai,kia,maple i ostalo što nam je već poznato...
 
Član
ja sam u ponedeljak iso u The Bar poslom i cestom je proso onaj kombi sa plakatom i vidio sam to a i govori o tom sajmu il sta je vec.a da ga nece bit tek sad cujem.a bio sam ja na proslogodisnjem sajmu automobila u zagrebu.imam kamaru slika.ako hocete da vidite mogu postavit negdje na net u zip. il .rar formatu mrsko mi ovako uploadovat ima ih puno
 
Putovanja.ba
Administrator
Danas onaj kombi reklamira sajam od 22. aprila i to gradnje, cini mi se tako da se zove, sad neznam sto tako kasno reklamiraju taj ako je ovaj prije, ima logike onda da je odgodjen pa to sto je placeno koriste za druge.
 
Član
Fele je napisao(la):
Danas onaj kombi reklamira sajam od 22. aprila i to gradnje, cini mi se tako da se zove, sad neznam sto tako kasno reklamiraju taj ako je ovaj prije, ima logike onda da je odgodjen pa to sto je placeno koriste za druge.
To si upravu Fele,zato se i reklamira taj sajam za obnovu,jer je placeno za auto sajam koji je odgoden.Vijest je 100% sigurna
 
Legend
a svasta,nikad nista nece biti kod nas....meni je zagreb sat i po vremena,al autoshow jw tek sljedece godine.......kontam ima nesto i kod nas od toga al........
 
Član
ma u ovoj nashoj drzavi nishta neide jednostavno!debili nemogu organizovati auto sajam na kojem ce biti predstavljeni proizvodjaci i modeli koje svakodnevno vidjamo na ulici,a kako bi tek doveli aston martin,ferrari,porche,bently.......;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top