AUTO MOTO FEST...Sarajevo 2007

AUTO MOTO FEST...Sarajevo 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ako je bas pravi sajam,kao zagreb auto show,i ja bi se potrudio da dodjem ako ikako moguce.....
 
Član
Pa da je ko zagreb, nije al koliko se ja sjecam zadnji put kad sam bio sjedio sam u Hyundai Coupe-u i ja sam bio zadovoljan...... heheheheheh

Nego trebali bi skoknut do Mostara i kod njih je sad nekad sajam...prosli put smo ja i Sale(sa foruma auto.ba) bili, obisli automobile, islikali sto se moze islikati, pokvarili stomak i na kraju kad se doslo kuci, znate sta je bilo crko tvor..hahahahaha
 

edo

Član
neki dan na sat tv gledam emisiju i reportažu o beogradskom ovogodišnjem sajmu,sve moguće premijere,čak je i aston martin izlaga,odlično su to uradili...
 

IGY

Član
i treba se dogovoriti i skupa otici, u jedno auto 4 da stane, sa dva auta na 8 da ide podijelimo troskove necemo ni osjetiti a vidis sve sto si dosad gledao na TV
 

MyX

Član
mozda i ja skoknem, ali samo 8-og sam dostupan, tj. nedjelja, jer ostalim danima radim....
 

MyX

Član
...kao i prosle nedjelje, ja dosao, a nigdje zive dushe, ja dodjoh kuci i pravac na forum, kad ono jebeni interex.

PS: oko 14:10 sam bio na vrbanji.
 

MyX

Član
...eh da edo nije bio mahmuran, spavao do 17 i bio unavailible vjerovatno bi sve bilo drugacije, ali ima jos nedjelja, nije sve u jednoj.
 
Član
Auto Moto Fest u Sarajevu.NECE biti odrzan,znam iz povjerljivih izvora...Nazalost nista od sajma:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top