Auto decenije

Auto decenije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mercedes , otkad je nastao pa dokad bude postojao bice najj marka ;)

http://cache.gawker.com/assets/images/jalopnik/2009/11/SLS_AMG-Review-TOP.jpg
 
Član
a sto ne bismo izabrali najbolje auto koje je obiljezilo ovaj period otkako postoji forum (naravno od nekog clana foruma) il pak auto decenije al jednog od clanova foruma, manje bi se svadjali koje ce bit a taj neki clan bi definitivno bio pocascen tom laskavom titulom i dobio motiva za jos jedan korak naprijed pa ko zna, mozda i u predstavljanju BiH na nekom internacionalnom tuning&styling takmicenju :cool::D, ovako birat auto decenije od toliko modela, marki itd mi je totalno besmisleno jer ono pravo necemo izabrati ;)

et' :lol:
 
Član
Vidim ovde neki spominju samo proizvođače to mi je totalno nelogično puno realnije je da se biraju modeli koji su obilježili poslednju dekadu al ajd...
 
Član
ibizasa je napisao(la):
a sto ne bismo izabrali najbolje auto koje je obiljezilo ovaj period otkako postoji forum (naravno od nekog clana foruma) il pak auto decenije al jednog od clanova foruma, manje bi se svadjali koje ce bit a taj neki clan bi definitivno bio pocascen tom laskavom titulom i dobio motiva za jos jedan korak naprijed pa ko zna, mozda i u predstavljanju BiH na nekom internacionalnom tuning&styling takmicenju :cool::D, ovako birat auto decenije od toliko modela, marki itd mi je totalno besmisleno jer ono pravo necemo izabrati ;)

et' :lol:

E super ideja onda evo sad ce biti postavljena tema u razno, pa vi saljite kandidature, znaci biramo najbolje auto na forumu...
 

MTR

Član
pa ima li iko prijedlog nekog auta :lol::lol::lol: , ovdje isto parlament hahahahahahah
 
Član
otvorio je covjek drugu temu da se pisu auta...ja sam napisao....sta spamate ovdje...:spam::spam::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
MTR je napisao(la):
pa ima li iko prijedlog nekog auta :lol::lol::lol: , ovdje isto parlament hahahahahahah

Moze lock na ovu temu u razno vam je postavljena tema da mozete postati po ovom pitanju
 
Ovdje ljudi mogu samo svoje licne favorite predloziti i nista vise. To je ionako subjektivno, a dalja rasprava bi bila jos subjektivnija. Jer sve bi se svelo na to da vecina kaze da je Golf MK5 auto decenije, a manjina koja ne vozi VW se protivila, zatim bi doslo do svadje, koja je bi se odrazila u tolikoj mjeri da bi neki bili spremni na fizicki obracun, pored verbalnog. Ovo je sudbina vecine ovakvih tema...
 
Administrator
ja sam prije za projekt godine BHTuning.com.... po meni je to najbolje.... ili kao sto je neko rekao auta clanova foruma:icon_biggrin:
 
Član
a koji je kriterij za izbor, da li cijena, snaga motora, mozda ekonomicnost, kvalitet, zastupljenost, ili mozda ukupni dojam?:icon_question:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Uh pa ima toga dosta u 10 god jedino da biramo od svakog proizvodjaca po jedan auto ne bitno koje klase :icon_rolleyes: tesko je u 10 godina izabrat samo jedan od svih marki ...

Al opet ja mislim da je zastavin punto :cool:;)

vidi ga samo da 'ugura' fiata medu najbolje:lol:
 
Početnik
HYUNDA3.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top