Auto decenije

Auto decenije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto raja palo mi na pamet, mozda bi bilo interesantno da posto sad ulazimo u 2010 napravimo temu u kojoj bi izglasali auto ove protekle decenije... Eto, cisto prijedlog, pa ako vam se svidi...
 
Početnik
89% clanova vozi vw,e sad ti pokusaj pogodit koje ce to auto bit....imas pravo jednom pogadjat...:D
 
Član
tesko je to toliko je modela, proizvodzaca veoma tesko
to bi trebalo napraviti kao naj bolji sedan dzip i td.....
 
Član
Pa moze i tako... A sto se tice VW i clanova foruma, ja licno vozim VW, ali bih recimo svoj glas prije dao nekom Audiu, cisto da se zna tako da ne mora auto decenije nuzno da bude VW...
 
Član
vw.....i po mogucnosti golf....:icon_smile::icon_smile:ma meni je najbolji novi scciroco....:icon_smile:
 
Član
Evo ja cu otvoriti temu u RAZNO, pa vi predlazite modele za koje smatrate da su obiljezili proteklu deceniju pa cemo odabrati njih nekoliko i izglasati auto decenije... Naravno, ako nasi moderatori nemaju nista protiv...Ako imaju eto meni banane :lol:
 
Član
hudler je napisao(la):
Evo ja cu otvoriti temu u RAZNO, pa vi predlazite modele za koje smatrate da su obiljezili proteklu deceniju pa cemo odabrati njih nekoliko i izglasati auto decenije... Naravno, ako nasi moderatori nemaju nista protiv...Ako imaju eto meni banane :lol:

:icon_smile: :lol: :lol: :lol: pa nije jos decenija prosla...proci ce tek kad nam dodje 2011....pa eto i 2012 i smak svijeta...:lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
hudler je napisao(la):
Evo ja cu otvoriti temu u RAZNO, pa vi predlazite modele za koje smatrate da su obiljezili proteklu deceniju pa cemo odabrati njih nekoliko i izglasati auto decenije... Naravno, ako nasi moderatori nemaju nista protiv...Ako imaju eto meni banane :lol:

:icon_smile: :lol: :lol: :lol: pa nije jos decenija prosla...proci ce tek kad nam dodje 2011....pa eto i 2012 i smak svijeta...:lol:

Pa ono jest al eto vec znamo sta stize 2010 novo tako da nije ni bitno, a i bolje da to sad obavimo mozda smak svjeta porani pa nam zezne planove :lol::lol::lol:
 
Član
Uh pa ima toga dosta u 10 god jedino da biramo od svakog proizvodjaca po jedan auto ne bitno koje klase :icon_rolleyes: tesko je u 10 godina izabrat samo jedan od svih marki ...

Al opet ja mislim da je zastavin punto :cool:;)
 
Član
To jedino da se ponudi neznam 20-ak modela koji su relano bili najbolji,najprodavaniji koji su osvajali ovakve ili onakve nagrade u suprotnom će ovde svako glasati za svoje i to neće imati nikakvog smisla;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top