audi VS passat

audi VS passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
audi je audi,al su djelovi i servis skuplji koliko znam,audi mi je uvijek bio za klasu bolji,a sto motora viđam u a4 b5 je vecinom 2.5tdi,dok je passat jeftiniji također jako lijep,ja ne bi bjezao ni od jednoga
 
Član
to su u sustini ista auta, sve je isto u saraf, vjerovatno da audi ima malo kvalitetniju zavrsnu doradu, ali znam da je novi a4 veoma mal i skucen i naprijed i nazad, a pogotovo taj stariji, passat je sigurno siri i komforniji, servisi su haman pa isti ne vjerujem da je razlika velika.. Jebg testiraj 1 i 2 pa vidi
 
Član
a4 2,5tdi:cool:
jos ako nadjes sa 180KS,ja sam vidio samo jednog karavana,inace su sa 150KS
audiji je manji,i skuplji,pretezno
ne znam sto,al su im cijene vise nego i kod vw-a,ako su ocuvani naravno
passat ti je siromasniji sa opremom,kod vw-a se sve zivo nadoplacuje,tako da,ako nadjes osnovni paket,moguce i da imas zadnje prozore na vintanje,auto bez klime,i tome slicno...vecina audija sto sam sretao ima dosta opreme
al opet,u sustini je manje-vise isto auto,bitno je tvoje subjektivno misljenje,nema nekih posebnih mana nijedan,uzmi onog koji je bolje odrzavan;)
 
BHT Ovisnik
da,manje vise isto je auto,al samo zato sto nosi znak audia skuplji je,al a4 b5, tj. taj audi sto govoris karavan mi je jako lijep i bome ima prostora,bar ovaj face lift karavan,od sjevera njemacke do hrvatske samo jednom izasao iz auta,jos odozada iza vozaca sjedio,nimalo mi tjesno nije bilo,al opet mozda bolje uzmi pasata,prije ces ga naci sa 1.9tdi motorom,a jeftini je:cool:
 
Član
Stari mi vozi A4 1,9 TDI 66kw 96 godiste uzet 96 skoro nov sad je prešao 140 000 ramena i krajnice mjenjate na 130000.Dosta opreme ima i malo trosi ne znam za te ostale motore...što se tiče prostora nazad istina je da je pasat malo prostraniji nazad.Redovno održavanje i ništa više dosad nikakvih većih prroblema hvala bogu.Meni je ljepši od pasata tog godišta a što se tiče mana i prednosti ne bih poredio pošto nisam upoznat sa pasatom toliko...Po nekoj logici što se tiče djelova i motora to bi trebala biti dosta slična auta.
 
Član
audi a4 unutrasnjost aman golf visina 1,92m niko nemoze da sjedne iza tebe sta vise ni onda vozac nema bas potaman za noge cak sto vise golf4 ima vise prostora za vozaca opet zavisi sta zelis od auta i za koju ga namjenu zelis n moja preporuka pasat,karavan bilo koja izvedba auto za sve namjene i siroke mase imao sam sve i opet cu pasata karavana ako bog da audija sam prodao surijaku i jauce da sam ga zaj*ao nema prostora za noge 1.98m

to je moje skromno misljenje sta god da uzmes zelim ti puno kilometara bez problema pozzz
 
BHT Ovisnik
ona prva verzija a4 b5 limuzina je stvarno tijesna sto jest jest,ja da tog audia uzimam definitivno bih karavana,jednostavno mi je ljepsi,a prostran pravo:cool:
 
slusaj da se sad dvoumis izmedzu A6 i Passata ja bi ti reko A6 uzmi,u tvom slucaju nemaas sta puno da razmisljas passanera zgrabi i to je to nisi se zaj*o garant
 
Član
ama sine sta se tu puno lomis uzmes brate ono sto ti je ocuvanije i jevtinije na trzistu a i za odrzavanje a to u prevodu koliko sam skontao od ostalih dodje pasat mada ja licno vise volim audia ali opet ti kazem uzimas ono koliko ti je dzep sretno u odabiru;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top