Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

A zasad cu ostati na ovome..I ove godine nista vise necu, ionako je fin...Moram da prvo rjesim stanje ovamo oko stana,bebe i papira..Mislio sam ga prodavati pa nesto novije al nema sanse, uzet cu jos jednog karavana kakvog do 2-3hiljade eura..Pa iduce godine ako Bog da ide airride i na motoru cu da odradim nes sa novim i jacim turbom..
Icu lepi do kraja, dobru podogu imam ;)
Kontao sam novije nes i da uletim u neki kredit, al necu se praviti budala:D
Bolje mi je ovako,neka meni TT:123:
 
Legend
naj pametnije,drndati u 2 svrhe ovo auto ne moze ...... uzivaj u cemu volis , a za svaki dan i handuranje nesto jeftino sto malo troci i piči ...... nego hoce li biti kakav meet u kladusi kao prosle godine ??
 
Ma ovo ti je da se pazi i mazi, i vikend voznja :lol:
Ma vidjecemo kako ce biti sve dalje nevalja planirati unaprijed...
A bice bice tuning show, bice ove godine ja mislim jos bolje,potrudim se da budem u organizaciji i da sve tece kako treba, :)
Car Wash,Hostese, LIga i Bekir s njima:D , neki voznji...Pa vidjecemo to jos sve:cool:
Necu sad da otkrivam sto treba..Heheh...
 
Član
svaka cast,bice ovo pun pogodak i sto se boje i felni tice...jedva cekam da ih vidim na autu:cool: i mozda bi mogao da uradis neku plavu straftu (nalepnica) pri dnu vrata
 
Član
sreckoas je napisao(la):
svaka cast,bice ovo pun pogodak i sto se boje i felni tice...jedva cekam da ih vidim na autu:cool: i mozda bi mogao da uradis neku plavu straftu (nalepnica) pri dnu vrata


potpis za straftu...:icon_smile:
 
E ovako, naveo sam vec sta se radi, a naljepnice vec cekam ;)
Narucio sam 10kom sad treba to lijepo raspodjeliti sve :lol:
I ja jedva cekam kad sve sklopim kako ce da izgleda...
Sutra ce da bude gotov branik,pragovi, blatobrani, a plastike motora sam isao na crnu-plavu boju kao i felge....
Ispod auta takodjer ide izolacija gdje god ima malo hrdje, znaci hocu da bude zdrav 100% ;)
 
Top