Audi S6 2.2Turboooooo

Audi S6 2.2Turboooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ukratko rijesio se koze uzeo ovo noces tako da evo slike ostalo kasnije




























inace audi s6 2.2 turbo quattro 226ps od opreme ima sve moguce
abs,servo,klima,siber,kontrola proklizavanja,el podesavanje sjedista sa 4 memorije,orginalan aeg telefon mobilni,tempomat,board i jos svakakvih sitnica sto ukratko reci bas fulllll
 
Član
:cool: :cool:

Ekstra masina :icon_biggrin: Prije nego sam Saxa uzeo sam isao i ovakvog Audija gledati (al sedan), bio je jedan fin u Sa, al nekako preveliko to meni i ipak Saxa uzmem kasnije. Al naci ovu masinu u nekoj manjoj karoseriji, tipa S2, to bi vec doslo u obzir :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
odlican auto,nije bio nesto ne skup,vidio sam ga na piku,kada je rođak trazio c4 mislili ga gledat,samo nekako mi na slikama nije izgledao bas ocuvan,u kakvom je zbilja stanju ?
inace masina extra:cool: jel on treba biti ovako pripodignut
 

Lav

Član
postoji verzija sa 220 i 230 konja, sa 226 ne postoji
ovo je AAN sa 230 i pojedinacnim paljenjem, nema razvodnika nego bobina za svaki cilindar
 
Član
sto se tice ps znam mozda mu je ne je napravljeno zbog reg sve u svemu auto je dobar
 
Član
veceras san ga malo oprao okolo bio je nenormalno prljav usput sam i uslikao neke detalje unutrasnjosti koje moram da ocistim al dok sutra prebacim mjenjac




















inace auto nije na prodaju to je samo pp tabla za vozanje od majstora do majstora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top