Audi S6 2.2Turboooooo

Audi S6 2.2Turboooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
inace poceo sam da se zanimam nekakvim stvarima jutros oko popravke aparata pa mi nestalo inspiracije pa sam morao da krenem na auto da napadam evo slike cim se bavim po malo u slobodno vrijeme




evo raskopavanja malo sam se najezio al bice to dobro sa obzirom koliko sam sikirljiv ladno me boli sve se moze napraviti






















 
Član
Ako
Upali
Dobro
Ide
to je audi hhheehe

inace danas sam uzeo nekakav lonac kazu da je od inoxa gurnuo sam ga ispod cesme da vidim ocel pohrdjati

















pa sam usput naletio na nekakav mini sankic na vrhu gepeka sto ide i to limeni








 
Član
evo koja slikica kako auto izgleda kada se malkice samo opere i to ne detaljno nesto
















evo i koja nocna kad sam sredio osvjetljenje,ubacio radio kas i jos nekakve sitnice














inace posto auspuh nije mogao da se namontira iz razloga sto sam corav kao konj i to marke dorat kupio sam lonac sa jednim ulazom a treba mi sa dva tako da sam morao da se posluzim auspuhom i to kompletnim od grane sa audi s4 avant koji sam nasao na otpadu naravno masno je kostao a razlog novog auspuha je samo zato sto sam imao dve cevi izvedene nekakve vodoinstalaterske od srednjeg lonca pa do kraja. to su neki nasi online majstori brikovali






danas se ko malkice naljutim pa krenem da zamenem svjecice e tamo me docekalo svasta kanali puni ulja nastavci od bobine do svecice oblepljeni trakom molerskom tj kreptraka dekl dihtung namazan mazom u ogromnim kolicinama cak sam i na bregastim malo nasao maze









inace odem do doktora Smiljana i on mi nadje visak produzetaka sto mu se puno zahvaljujem kupit cu mu negdje cevape. inace danas narucim dekl dihtung,filter ulja,spaner,remen, i jos nekakvih sinica
NAPOMENA: Oni koji neznaju ko je doktor Smiljan inace to je jedan ciko koji ima trabanta sa motorom kao sto je u mene a ima tako i puno djelova...
 
BHT Ovisnik
kako ljudi zapuste auto i ne odrzavaju,jos ovakvo malo rijeđe auto:icon_sad:
ali dosao je u dobre ruke,svaka cast na poslu:cool:
 
Član
inace danas naletim na stopke i farove djikan stajl stopke sam uzeo da namontiram iako je jedna napukla a farove da prodam bila dobra cijena nisam mogao nikako da odbijem






 
Član
skinute sa s6 svajcarsko trziste

evo montirao sam stopke moram malo da ih osvjezim pretamne su




 
Član
inace nasao sam privremeno rijesenje za kablove od svijecica o je termo buzir koje se naravno oblikovao samo sto nisam kasnije slikao BOLJE OD ORGINALA nema picke da kroz ovo probije












usput naletio sam na fele sad jedan dan jos da nabacim i obuven je za ljeta








i na kraju stigao je dihtung dekla HVALA VELIKO ARV-U inace nema ga nigdje naci a tesko ga je i naruciti









sad nepisa vise ulje
idemo dalje kad budem imao para
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top