Audi S2 - projekat 1000 konja - Komentari projekta

Audi S2 - projekat 1000 konja - Komentari projekta

Član
Znaci ovako ce to izgledati

[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=caXc6fQtXpw&feature=related[/video]

0-400 M 245 kmh :D
 
@@ niksa


Promasio si sliku polu osovina.

Naručio sam specialno izradzene polu osovine od jedne švedske privatne firme koja ima zajebanu mašinu koja pravi osovine, zubcanike za mjenjace i sve tako specialno. Švedska je poznata država u svjetu da izvozi najkvalitetnije željezo. Ova firma koristi best of best materijal za djelove koje prave. Ova firma također pravi švedskoj reprezentaciji rally trke, stcc trke itd. djelove. Polu osovine i zubcanike.

Posto audi s2 ima glomazne osovine naprijed naručio sam debele i nazad. I sad su u kvalitetnom materijalu sve četiri. Par stvari konvertirao da bi mogao da imam velike osovine nazad. Sada cu prije da raznosim mjenjace i zadnji diferencijal nego polu osovine nadam se. ;)
 
Legend
uff , auto je vizuelno prelijep a o preradama koje si odradio i koje nadolaze da uopste ne spominjem , svaka cast za ovo , nadam se da ces ga sto prije sklopiti ......samo tu update-uj radove , ovo valja pratiti ;)
sretno
 
Član
Tarik_Kadic je napisao(la):
@@ niksa


Promasio si sliku polu osovina.

Naručio sam specialno izradzene polu osovine od jedne švedske privatne firme koja ima zajebanu mašinu koja pravi osovine, zubcanike za mjenjace i sve tako specialno. Švedska je poznata država u svjetu da izvozi najkvalitetnije željezo. Ova firma koristi best of best materijal za djelove koje prave. Ova firma također pravi švedskoj reprezentaciji rally trke, stcc trke itd. djelove. Polu osovine i zubcanike.

;) Istina ,cuo sam za cuveni Svedski kvalitetni celik kakav nema premca u svijetu.Zastava je od njih kupovala celik za svoje oruzje,posebno puscane cijevi koje su nesto najzahtjevnije u svijetu mehanike i pri opaljenju trpe pritiske preko 3000 bara i kazu da je Zastavina replika Kalasnjikova"ciganka" najkvalitetnija na svijetu upravo zbog te cinjenice.Sorry na offu ;) Ako su od Svedskog celika te poluosovine nece nista pokidati.
 
Top