audi s2 na marketu !!!

audi s2 na marketu !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima ovakvih audija i sad u zenici,kao sto tvrdoglavi rece,al sumnjam da je ijedan pravi,tesko bi bilo ne primjetiti 230KS kad prodje kraj tebe,ako je tolika snaga tog motora,nisam bas upucen:cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
ima ovakvih audija i sad u zenici,kao sto tvrdoglavi rece,al sumnjam da je ijedan pravi,tesko bi bilo ne primjetiti 230KS kad prodje kraj tebe,ako je tolika snaga tog motora,nisam bas upucen:cool:

S2:

* 2.2 Turbo 20V 3B, 220 hp
* 2.2 Turbo 20V ABY, 230 hp


RS2:

* 2.2 Turbo 315 Hp


U nas u državi postoje dva S2 registrirana (original), niti jedan RS2. Postoji 1 RS2 u Hr.
 
narode taj audi na marketu jest s2 i vozio sam se u njemu,dosta raje misli da je to onaj audi sa 2.0 20v
ovo mu je oznaka motora 3B, 220 hp
ko zeli neka dodje i vidi auto u Ilijasu
pozz
 
Član
IGY je napisao(la):
da ali svejedno
koji ***** nekome davati besplatnu reklamu :icon_question:

igi koji si ti glupan , pa kakva je razlika izmedju moje teme i neko kad stavi temu u novitete pa reklamire nove modele sto izlaze, koji ***** njih reklamirate onda ili milion drugih linkova sa youtube i td . ja sam z ovo dobio ban i ti si me banovo , ja sto godina na forumu i ti se naso pametan sad neto tu smeta ti link sa marketa . jesil mogo lijepo obrisat link i gotovo sljizgo jedan
 
Član
ja ba, al momak nije stavio oglas radi komercijalnog karaktera neg jer je audi fan, a decko je mejdu 50 prvih clanova ovog foruma, pa da dobije ban za to, nije dure ba
 
Član
pa to bar nije nikakav problem za tebe :D al' ti ukines tuzlarije, ja ukinem tebe :) sine, de da prijavim ti ovdje falinku, otkad si cackao css ili sta vec, pola stranica na bht mi ne radi, izbaci mi IE ono "cannot open, operation aborted", recimo zadnja strana spama mi ne radi itd....
 
Član
trizex je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Ja nisam spominjao ban, već ću napraviti skriptu da filtrira te stranice i nhf :cool:

Pa sta cekas dusmane :D i sto te nema nidje, sta li si sad zas*o :D

:icon_rolleyes::D

Deyo je napisao(la):
treba i one tuzlarije ukinut :D šta je siso tuzlanska :D

ihiihhi svi znaju da si dojka:D

trizex je napisao(la):
pa to bar nije nikakav problem za tebe :D al' ti ukines tuzlarije, ja ukinem tebe :) sine, de da prijavim ti ovdje falinku, otkad si cackao css ili sta vec, pola stranica na bht mi ne radi, izbaci mi IE ono "cannot open, operation aborted", recimo zadnja strana spama mi ne radi itd....

btw siso sto IE koristis bradavice ti tvoje:icon_question:
 
Član
f17dc0c532.jpg


E'o sheceru....a IE je bog, pricajte sta ocete, da ga ne koristim 10-11 godina pa i nekako :D
 
Član
aj mi reci zasto bi koristio mozillu ili nesto drugo :) al' pravi razlozi, ne one gluposti iz raje "bolja je, ie ne valja itd" a niko nema argumenta nijednog :) ja imam naviku da otvorim po 30-40 prozora odjednom, i IE me savrseno sluzi sto se toga tice.....meni je odlican :)
 
Član
koliko ja vidim na ovoj listi sve sto si nabrojao ima veze s nekim uljepsavanjem i je*enim sarenilom koje mi usporava surfanje, a ja to mrzim :D hmm...pa fakat je onda kao VW....funkcija prije.....zapravo UMJESTO svega ostalog :p heheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top