audi s2 na marketu !!!

audi s2 na marketu !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GocaS6 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
eh sinoc sam vidio da je 2.2 20v quattro,valjda je turbak,alu felge,full oprema,prolazio oko ponoca p a mi bilo glupo slikat pred tuđom kapijom,evo vam broj pa zovite,cim stignem i uslikam ga
063400378 :icon_smile:

Nije to nikakav S2. 2.3 20V 170 KS i ništa mu ne fali, auto je ispravno i u extra stanju, mislim da je cijena 6500 KM...
 

MTR

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nisam znao da je ovaj audi tako dobar i cijenjen :icon_question:
u Zenici ima bar jedan 1000%

Bio nekad , pravi S2 , 2,2 sa 225-230 konja , sivi , otisao za Sarajevo ima tome bar 6-7 godina . bila mu cijena nesto kao sad da je oko 20 milja
 
Član
MTR je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
nisam znao da je ovaj audi tako dobar i cijenjen :icon_question:
u Zenici ima bar jedan 1000%

Bio nekad , pravi S2 , 2,2 sa 225-230 konja , sivi , otisao za Sarajevo ima tome bar 6-7 godina . bila mu cijena nesto kao sad da je oko 20 milja

Nekad??!! Očigledno nepratiš mnogo 402SR u Europi.
 

MTR

Član
Bax , ne kontam te :icon_question:

aha , sorry , mislio sam bio nekad u Zenici ( prije 6-7 godina ) hahaha , jbg brzi prst od mozga
 
Član
ovo auto koje se prodaje na marketu je definitivno s2 . jer jedino s2 ima 5 rupa


@audi rs ti si postavio sliku potpuno istog auta sam o sa drugim felgama
 
Član
ja ok mozda se varam da nije S2,,al na kraj krajeva ko ga j.... kakav je takav je ak nek ima viska para nek ga uzme...
 
Član
Ovaj sa marketa je pravi S2, kako neko napisa, raspoznaje se po 5 sarafa u felgi :icon_biggrin:

A neko spomenu sivi S2, ima jedan sivi Audi u Sarajevu koji izgleda kao S2, ali nije S2...
 
Član
Ima u novom isto crn 92 godina full oprema, al mislim da je barem u 2x boljem stanju od ovog sav je tvornica voza ga jedan lik picajzla,a mislim da se i prodaje...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ima u novom isto crn 92 godina full oprema, al mislim da je barem u 2x boljem stanju od ovog sav je tvornica voza ga jedan lik picajzla,a mislim da se i prodaje...

Jesi siguran da je pravi S2, ajd pogledaj koliko ima rupa na felgi :)
 

IGY

Član
ko otkljuca ovu temu i zasto :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
linkovi sa market ba izricito zabranjeni momak je cak i banovan zbog toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top