Audi RS3 roadtest (English Subtitled)

Audi RS3 roadtest (English Subtitled)

MTR

Član
Bas me ovaj model zainteresirao , mogu reci vise nego 4,6 ili 8 i gledam sad ono najbitnije - cijenu , ne sad da cu kupovat , daj boze :D
Trzisno je dobro pozicioniran i u Njemackoj ide cijena od 49.900 Eur , jedine i malo vece doplate su RS Shalensitz za 2855 ( mislim da vrijede u ovakvom autu ) , Navi MMI za 2440 + Bose za 605 , ali ono sto me je najvise dojmilo je doplata za garanciju od 3 godine ili 150.000 kilometara za malih 1090 EUR , ovo ce da bude veeeliki plus i logicno je za potencijalnog kupca , jer ako vec daje 50000 zasto i ne dodati i tih "mizernih" 1000 .

e sad ostali

TTRS gore kosta ( isti motor , mislim i isti mjenjac ) 58.900 , mali kupe 2+2 sa malim prtljaznikom start cijena veca za 9000 EUR ???
RS5 - 80000 EUR ( jbg V8 , 450 KS ) , isto 2+2 , pristojan prostor
S4 - 52.600 ( bez opcija ) , standard limuzina , 3,0 motor sa 333 KS.

Kad ovako pogledam RS3 je definitivno najbolja opcija ( za onoga koji trazi performanse ) , cijelo porodicno auto sa vecim prtljaznikom i za cjelodnevnu upotrebu , sa skoro svom opremom u cijeni i vrlo vrlo malo doplata ( sto me cudi za Audija )

et ne znam sta bih dodao jos , bice jos ovih testova ili abd prilike da ga se proba


e da je bingo :D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Tema se tako razvija da izgleda kao da BAX prodaje nevedene modele:lol::lol::lol:

A ti znaš tko je iza kojeg nick-a?! ;) Get a life.

MTR je napisao(la):
Bas me ovaj model zainteresirao , mogu reci vise nego 4,6 ili 8 i gledam sad ono najbitnije - cijenu , ne sad da cu kupovat , daj boze :D
Trzisno je dobro pozicioniran i u Njemackoj ide cijena od 49.900 Eur , jedine i malo vece doplate su RS Shalensitz za 2855 ( mislim da vrijede u ovakvom autu ) , Navi MMI za 2440 + Bose za 605 , ali ono sto me je najvise dojmilo je doplata za garanciju od 3 godine ili 150.000 kilometara za malih 1090 EUR , ovo ce da bude veeeliki plus i logicno je za potencijalnog kupca , jer ako vec daje 50000 zasto i ne dodati i tih "mizernih" 1000 .

e sad ostali

TTRS gore kosta ( isti motor , mislim i isti mjenjac ) 58.900 , mali kupe 2+2 sa malim prtljaznikom start cijena veca za 9000 EUR ???
RS5 - 80000 EUR ( jbg V8 , 450 KS ) , isto 2+2 , pristojan prostor
S4 - 52.600 ( bez opcija ) , standard limuzina , 3,0 motor sa 333 KS.

Kad ovako pogledam RS3 je definitivno najbolja opcija ( za onoga koji trazi performanse ) , cijelo porodicno auto sa vecim prtljaznikom i za cjelodnevnu upotrebu , sa skoro svom opremom u cijeni i vrlo vrlo malo doplata ( sto me cudi za Audija )

et ne znam sta bih dodao jos , bice jos ovih testova ili abd prilike da ga se proba


e da je bingo :D
Ovo si savršeno sročio, i to tako u biti je. Od svih modela (Audijevih) na tržištu da sada kupujem vozilo, došao bih jedino RS3 u vozni park :)

Samo ima jednu manu prijatelju, 2700komada, niti jedan više. ;)
 

MTR

Član
ovo me interesuje ????

Reifen : 235/35 R 19 vorn, 225/35 R 19 hinten - zasto sire naprijed ??? jel zbog traga tockova ili raporeda snage ili vec cega ?
Jel i kod njega 60:40 u korist zadnje osovine ???

@ Bax : i vidis sad na osnovu te informacije ( 2700 komada ) ti mogu reci da ce ovaj model i nakon par godina imati jaku cijenu kao rabljeni , i to vrlo jaku cijenu
 
Top