Audi RS3 roadtest (English Subtitled)

Audi RS3 roadtest (English Subtitled)

Ma hoću reći, nije mi jasno je li moramo baš svršit na ove videe od Audija ili je nešto drugo u pitanju :icon_confused:

Izvinjavam se na zezanciji ..... :icon_smile:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovo je do 96 km/h, ne 100 :icon_biggrin: Al nema sumnje da je brz, 12.1 na 402 metra, vidio sam i neke 12.0 da voze, to je impresivno do bola.

I ne kontam, manje pokretljiv od TT RS-a?? Sta to znaci, pa ima preko 100 kg vise, sumnjam da je pokretljiviji.
Sve što ti znam je ovo da je pokretljiviji od TT RS-a što i kako ni sam ne znam niti shvaćam, napisano mi je ovako, osjeća se mnogo lakšim radi omjera kila, a setup turba nešto drugačiji nego na TT RS, zbog toga je Audi morao objaviti i ovo CONFIRMED:

Audi TT RS+

Less weight
360 hp

Porschefan je napisao(la):
Ma hoću reći, nije mi jasno je li moramo baš svršit na ove videe od Audija ili je nešto drugo u pitanju :icon_confused:

Izvinjavam se na zezanciji ..... :icon_smile:

Naravno da ne, tvoj osobni odabir je na što drkaš, ja na vozila NE, a većinu ovih koje sam ikada postavio sam bar imao na pola h.

Kad smo već kod videa ne znam zašto ti smeta, kakvih sve gluposti ima na forumu valjda je ok da ja po sebi postavim normalan video o novom vozilu na tržištu, a eto osobno imam neke veze sa Audijem, dosta dobro ih i poznajem pa manje više tipkam o njima.

S toga što zamjeraš Neumljanine, ak ti se nešto ne dopada u mojim temama samo preskočiš ta da ;)
 

MTR

Član
BaXRS4 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
steta sto nije s dvoja vrata :icon_cry:

E tu se slažemo :)

stari RS ( 225 KS ) mi je bio ko bombona , i ocekivao sam da ce i ovaj da bude na toj nekoj bazi , malo ususno sa medjedom ispod haube . al haj ga znaj kakva je politika unutar kuce , mozda bi zasmetao TT-u nedaj boze ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
steta sto nije s dvoja vrata :icon_cry:

E tu se slažemo :)

stari RS ( 225 KS ) mi je bio ko bombona , i ocekivao sam da ce i ovaj da bude na toj nekoj bazi , malo ususno sa medjedom ispod haube . al haj ga znaj kakva je politika unutar kuce , mozda bi zasmetao TT-u nedaj boze ;)

A vjeruj mi da je to sve poludilo u zadnje vrijeme, TT RS ne TT RS+ je sporiji od RS3, zato je ovaj + i došao. S tim da S4 V6 3.0 Kompresor sa običnim čipom je brži od RS4 i M3 i to mnogo. TT RS i RS3 također sa običnim čipom, E sad oni iznace RS5 NA garantiram jer nisu imali vremena za drugi motor, RS5 košta jako jako puno, i ova navedena vozila ga također jedu u zalogaju. S tim kako javljaju da RS4 novi koji će dolaziti samo kao karavan treba da djeli motor sa RS5 bude li to tako, uistinu će nas biti mnogo razočaranih, jer svaki Rs Audi je bio nešto posebno, al RS4 je oduvijek bio KULT dobije li ovaj NA V8 sami sebi skaču u usta, no otom potom. A za RS3 na pitanje zašto je morao biti sportback 4 vrata, odgovoreno je ovako, sa dvoja vrata verzijom nije mogla biti niti približno dobra postignuta raspodjela mase ..... što da ti kažem.

Postoji S3 :)
 
Član
Ma sumnjam ja u to tvoje da je brzi RS3 od TT RS-a, al eto vidjet cemo :D

I da, osim sto je Audi, najveci problem ovog RS3 je izgled, koji je :icon_eek: al negativno pomalo.
 

MTR

Član
vidis , ima u tom rasporedu mase logike , tam ga vam ga , da je kraci plesao bi ko Clio po krivinama na pustanju gasa ili neplaniranom kocenju u krivini jer znamo sta Q+gas radi u istoj , volio bih ga probat pa onda dati sud , ovako mogu samo nagadjati sta i kako.
sjecam se probe S60R-a u Austriji ...........ne smijem dalje :icon_biggrin:
 
Član
Clio plese tako jer je podesen tako da bude zabavan za voznju, a ne jer je kratak :icon_biggrin: Spusti mu zadnji kraj malo vise od prednjeg il promjeni nagib prednjih tockova i nece tako bacati zadnji kraj. I moj Saxo tako, hoce me okrenuti ako samo pomislim na kocnicu u krivini. Al u bas ostrim krivinama, to mu pomaze da bas lijepo skrene. Samo smotas i pustis gas i on se okrene koliko treba, nema klizanja njuske. A mislim da je ovo samo izgovor za RS3, i nadam se da 3-vratnu verziju cuvaju za novi RS3 sa istim motorom. To sto je SB duzi 10-ak cm i tezi 50-ak kg, mislim da i nije tako presudno.
 

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KDshvYFrp6w&feature=mfu_in_order&list=UL[/video]
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Clio plese tako jer je podesen tako da bude zabavan za voznju, a ne jer je kratak :icon_biggrin: Spusti mu zadnji kraj malo vise od prednjeg il promjeni nagib prednjih tockova i nece tako bacati zadnji kraj. I moj Saxo tako, hoce me okrenuti ako samo pomislim na kocnicu u krivini. Al u bas ostrim krivinama, to mu pomaze da bas lijepo skrene. Samo smotas i pustis gas i on se okrene koliko treba, nema klizanja njuske. A mislim da je ovo samo izgovor za RS3, i nadam se da 3-vratnu verziju cuvaju za novi RS3 sa istim motorom. To sto je SB duzi 10-ak cm i tezi 50-ak kg, mislim da i nije tako presudno.

Boki to je sve usitinu tako, ali ovo sa sportbackom ima smisla, na naše pitanje kako je moguće da je moderni RS izašao van samo sa ispuhom na jednoj strani(2 cijevi) a ne kao svi ostali ovalni na obe sstrane: Odgovor: vozilo je složeno u milimetar kao švicarski sat, ispod njega uopće nije bilo moguće napraviti izlaze na obe strane, jednostavno nema mjesta. Tako da to što je malo duži igra svoju ulogu.
 
Početnik
sta to je moj sud za njegov izgled,koji mi se nesvidja,ali ko mene -tebe petog desetog pita,takav je kakav je i nema tu sta...

ali ova strojnica ima motorizaciju :icon_eek: i sve ostalo pada u vodu..jednostavno predobar je :cool:;)
 
Član
Lija je napisao(la):
sta to je moj sud za njegov izgled,koji mi se nesvidja,ali ko mene -tebe petog desetog pita,takav je kakav je i nema tu sta...

ali ova strojnica ima motorizaciju :icon_eek: i sve ostalo pada u vodu..jednostavno predobar je :cool:;)

To je to o ukusima se ne raspravlja, a motor je strašno nešo. Ima kit za njega od 700+hp, riječ je o ništa extremnom tuningu, neg za daily ride, pa ti sad gledaj :)
 
Top