Audi R8 v Alfa 8C v Aston V8 v Porsche 911 - Sight & Sound

Audi R8 v Alfa 8C v Aston V8 v Porsche 911 - Sight & Sound

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=--TNNHX7I2Y&feature=feedu[/video]
 
Član
Ko bi se odlucio koji kupit da se ima para

Audi mi nekako u kompletu najvise cool, alfa sa ovom bojom bas pojava, a zvuk kod astron martina vrh jedino porshe mi i nije bas nes
 
Član
Ponekad pomislim kako sam sretan sto nemam dovoljno para da mogu birati izmedju ovakvih automobila. Znam dosta o svakom od njih, al opet svaki ima po bar jednu stavku koja ga malo uzdize od ostalih. Bilo bi jako tesko izabrati najboljeg, jer su svi jako blizu perfekciji...

Sa jeftinijim i pristupacnijim autima je mnogo lakse, jer su razlike izmedju njih mnogo vece.
 
Član
šta ba teško se odlučiti, jeste djecaa... :lol:

zna se, u ovom slučaju

PORSCHE :D

2011-Porsche-911-Turbo-S-Cabriolet-4.jpg
 
Kao što reče ovaj čiko, Porsche je najbolji :D

A što se samog zvuka tiče, tu je Alfa 8C na prvom mjestu
 
Rece covjek kojem je san imati V12 TDI pod haubom, najjaci motor na svijetu koji nista ne trosi :lol:

On topic, mislim da bih uzeo Alfu... ekskluziva je ipak ;)
 
Član
ammel je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
A šta R8 traži ovdje:icon_question:

Ne bih ga pogledao i da sam normalan.:cool:

uvijek si imao smisla za humor:lol::lol:

Za razliku od nekih.:D

Iskreno, Audi uopšte nije neka exkluziva među ovim kolima. Jednostavno, viđam ga svaki dan skoro, niti zvuka nekog specjalnog, jest interesantan kao pojava, ali uopšte me ne oduševljava. Više mi se sviđa A5 ili A7 od R8. Pogledaj samo ova 3 auta i onda svakog uporedi sa AUDI-jem.
 
Član
dobra su ovo auta,ali alfa je klasa za sebe. Za 5-6 godina,sve ce ovo zastariti,a ona ce ostati predmet mastanja za mnoge koji je ni novcem nece moci kupiti.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ponekad pomislim kako sam sretan sto nemam dovoljno para da mogu birati izmedju ovakvih automobila. Znam dosta o svakom od njih, al opet svaki ima po bar jednu stavku koja ga malo uzdize od ostalih. Bilo bi jako tesko izabrati najboljeg, jer su svi jako blizu perfekciji...

Sa jeftinijim i pristupacnijim autima je mnogo lakse, jer su razlike izmedju njih mnogo vece.

Boki ti si jedini pametan ovdje ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Dumpros, znam da voliš Alfu ali ipak puno pretjeruješ za zaključkom.

Hehe,pa vidi ovako. Da sam napisao kako je alfa najgora od ovih auta,niko se ne bi bunio. Hajd ako me vec neko kritikuje, drago mi je da si to ti, respect ;)
 
Top