Audi R8 v Alfa 8C v Aston V8 v Porsche 911 - Sight & Sound

Audi R8 v Alfa 8C v Aston V8 v Porsche 911 - Sight & Sound

Ma nije to kritika, nego ipak ne možeš reći da će ,na primjer, jedan Aston Martin biti neatraktivan i zastario za 5-6 godina, samo realno govorim.
Naravno 8C je posebna egzotika zbog jako malog broja napravljenih ali i zato što ustvari nema veze sa običnim Alfama nego je sa Ferrari-Maserati genima. Ne vjerujem da postoji neki padobranac koji bi rekao nešto negativno protiv ovakog auta. :icon_smile:
 
Član
ma sve ok, malo sam ja bolestan jbg, znam. Za sve je kriva rodjakova AR Giulia Super, davne 1989, 1.6 , 105ks, klima, koza, u vrijeme kad je moj komsija direktor sipada vozio golfa keca dizela,sa kukom kao dodatnom opremom, i mislio da je to vrhunac autoindustrije. Zato oprosti sto sam malo subjektivan,hehe. Ja bih ovako poredao, alfa, aston, pors, audi.
 
Ma znam ja da su Alfisti posebna vrsta ljudi, ali znam i zašto... ;)

I ovo "oprosti", ne znam zašto, pa nisi mene ničim uvrijedio :icon_smile: ;)
 
Član
ma ne zelim nikoga vrijedjati, hehe, izvinjavam se radi SUBJEKTIVNOSTI, ne umijem nikako biti objektivan kad su auta u pitanju.:lol:
 
Član
po klipu meni aston martinov zvuk daleko najjaci a sto se tice biranja svaki ima svog kupca i vrijednost da nije tako bio bi jedan proizvodjac u svijetu samo bi boje birali
 
Član
Mislim se da li da je ostavim sebi ili dam na slobodno tržište:icon_biggrin: Ubrzo;)

A znam da nije bio kompliment:icon_biggrin:
 
Član
pa ako potencijalni kupac ovog tipa auta i dođe u dilemu (ili trilemu) koje od ovih auta da uzme on jednostavno uzme oba ili sva tri i riješi se muke :lol:
 
Top