Audi D3 a8 4.2

Audi D3 a8 4.2

Član
Uz auto sam dao i nekih stvari, tako da ni sam ne znam koliko me je izasla ova osmica... Ali nije ni vazno, ja sam prezadovoljan autom.

Vec sam odvezao auto na ugradnju BRC-a, da sam znao da je tolika razlika mozda bih i razmislio, ali do sad sto god sam isao na jeftinije, izaslo me je poprilicno skuplje, a sad se ne bih bas igrao, jer je auto stvarno extra ocuvano, malo preslo i hocu da mu stavim najbolje sto ima, da me poslije ne boli glava. Ipak hvala ti na ponudi.;)
 
Član
ma razumijem te i ja sam takav isti po pitanju auta ocu sve da mi je extra... kod mene je licno g1 pre pre pre zadovoljan... al nema veze samo uzivaj auto je za pozelit samo polako i fino sa ukusom radi sve... ;)

veliki pozdrav:icon_smile:
 
Član
Ma BRC i nemaš brige, bar moje iskustvo lično. A ovi što serendaju za plin, neka ti sipaju benzin, pa će brzo prestati.:D
 
Član
Nahrani mi oci i dusu...daj jos slika.... :icon_eek:;)

Sina, jednostavno postavljas nove standarde....haha
nek ti je sa srecom!:cool:
 
Član
Nahrani mi oci i dusu...daj jos slika.... :icon_eek:;)

Sina, jednostavno postavljas nove standarde....haha
nek ti je sa srecom!:cool:
 
Član
Ovi sto pljuju po plinu se seljakaju, ne moras imati jako auto da puno trosi... Valjda je poenta da je veliko, jako, a malo trosi...

Hvala nERAAA, bice sutra slika, cim dobijem auto sa ugradnje plina... ;)
 
Super Moderator
Cekamo te slike brate
Ma to je BOSE surround system ja mislim i on ima 13 zvucnika i prelijep zvuk
Nije to da izbija sajbu i sta ti ja znam al je ugodjaj za pozelit

I evo ti odgovor na pitanje
Moguce je spustiti ovjes jos preko VAG-COM programa
Ja sam to na allroad-u radio samo sto ga nisam spustao vec vracao u normalu jer je neko prije mene spustio auto
Ja to za 10-ak minuta ustimam ;)
 
Član
Sina je napisao(la):
Da krenem redom...

@VW_freak
Imao sam na a6 lovato plin, nije bilo problema, ali imao je nekih sitnica koje su mogle bolje, recimo kod prebacivanja na plin, malo je duze vozio na benzin, pa sam cesto morao i benzin sipati... BRC me izadje oko 3150 KM, mozda mi spusti nesto, ali to je cijena za V8. Mislim da je BRC softverski daleko ispred drugih i da ce potrosnja i snaga biti puno blize benzinskoj, nego kod drugih sistema.

@BaXRS4
Glavna ideja kojom se ja vodim je da za ono para sto imam izvucem kaksimum. Da mi pare padaju sa neba, odnosno da ne radim nista, a imam para koliko hocu, onda bi mi bilo svejedno hocu li svaki dan trositi 20 ili 100 KM goriva. Posto ja radim i nemam para za bacanja, normalno da cu gledati ekonomicniju verziju, a sto je navaznije ne gubim nista sa ubacivanjem plina. Na A6 nije bilo razlike, a sad cu staviti jos kvalitetniji plin, pa sigurno nece biti gore.
Ovi koji blate plin za mene su smijesni, jer realno gledajuci to je isto kao da ti kaze imas isto auto koje trosi 20KM i 40KM na 100km i ti izaberes ovo sto trosi vise, jer si kao zeznut lik... Meni je to glupo, mogao bih ja voziti i na benzin, ali ne zelim bacati pare, kad ih mogu iskoristiti za druge pametnije stvari.
Sto se tice feluga, fino bi legle i 20-ke, ali to je samo za inc vece, sto je veliko ulaganje, a ne tako velika promjena... Ako vec budem mjenjao feluge, onda cu ici do kraja, kad vec dam pare, da se to bas, bas vidi... I ici ce najvjerovatnije ovakve http://audiforum.us/attachments/d3-platform/1332d1269138058-my-new-22s-car-057.jpg

Evo jedno pitanje za strucnjake, da li se ovo zracno vjesanje moze dodatno spustiti pomocu nekog racunara ili nekako da se namjesti da bude nize koji cm...

Hvala Schumi ;)

@allroad
Bose je tu, nemam pojma koliko ima zvucnika, danas kad su stavljane folije, vidio sam da su zvucnici poprilicno veliki, a i fino udaraju. Za sada mi je i lagano ubrzanje dovoljno, jer je auto stvarno ladja... Bas kazem danas drugu izmedju a4 i a6 je razlika, ali izmedju a6 i a8 ima razlika i jos par praznih mjesta... :lol:
Prednja maska je radjena, ali to je bio neki paket koje se mogao kupiti i to je neko uradio, ima na mobile.de dosta takvih istih maski. Meni je bolja od one stare standardne.
Sestica je u Sanskom Mostu, ali koliko sam shvatio trenutnog vlasnika, nece se tamo zgrijati... Joj i sad mi je zao moje sestice...:icon_cry:
Semma evo i ja sad razmisljam gdje cu spavati.... :lol::lol::lol:

Evo jos koje pitanjce: Koje od onih podesavanja vjesanja je najnize, nekom logikom trebalo bi biti prvo odozdo? Auto ima samo cd changer i rupu pored njega, pa me zanima mogu li ja tu ubaciti dvd citac, ako bi gdje nasao njegov orginalni? Moram trziti i cd sa upustvom ili upustvo na netu na engleskom, posto je ono moje na njemackom, pa sa njim mogu naloziti vatru ili da mi sluzi kao slikovnica...

Odoh spavati, danas sam citav dan proveo casteci drustvo po lokalima, vozajuci se i jeduci palacinke... Valja se vratiti u normalu...


Odlican izbor auta :) nema sta. Ako ces ista mjenjati samo original stavljaj, jefino, te RS4 su odlicne..

A evo i jedan drugi primjer i ako nisu original super stoje na A8.
http://sobrecarros.com/wp-content/uploads/2009/05/project-kahn-audi-a8-01.jpg
 
Sto se tice zracnog vjesanja, u MMI imas opciju za podesavanje vjesanja. Tako da ne moras ici na dijagnostiku VAG-com, kao sto allroad kaze...
Evo kako izgleda opcija:
a8020103.jpg
 
Super Moderator
olensoner je napisao(la):
Sto se tice zracnog vjesanja, u MMI imas opciju za podesavanje vjesanja. Tako da ne moras ici na dijagnostiku VAG-com, kao sto allroad kaze...
Evo kako izgleda opcija:
a8020103.jpg

nije on mislio na to :D
 
Top