Audi D3 a8 4.2

Audi D3 a8 4.2

Član
Ima li planova za tunning? Spojleri,neonke,gljiva,druge felge....























:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Samo bi luđak kvario ovo savršenstvo njemačkog inženjeringa;):D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Ima li planova za tunning? Spojleri,neonke,gljiva,druge felge....























:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Samo bi luđak kvario ovo savršenstvo njemačkog inženjeringa;):D

samo bi trebo stavit dvije plave lampice na haubu tamo gdje strica vodu za sajbu, sa strane plamenove one, preko gepeka dvije bjele linije. na zadnju sajbu stavit naljepnicu jeger, ili 2fast recimo. obavezno mora ofarbat stopove u crno tako da niko nevidi kad on koci ili daje zmigavac ako ga daje uopste. i nadidat sest kojekakvih zaje*ancija na unutrasnji retrivizor, medju kojima mora bit i CD. i naravno, ne izlazi u grad bez najnovijeg CD grand zvjezda ili renome produkcije, jer oni su stvoreni za tvoj BOSE sistem. :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Haha... Dobri ste... :cool:

Ima planova naravno... Za pola sata bi trebalo biti gotovo zatamljivanje, a ako bude bilo para na ljeto bi mogle leci kakve feluge 22", mozda neki izduvni sistem i stopke od novije osmice... Ali otom, potom...
 
Super izbor:cool:, kako si zadovoljan sa potrosnjom? Jer, ja se sjecam da na D2 osmici 4.2 q. nisam nikad vidio ispod 11.5l...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Super izbor:cool:, kako si zadovoljan sa potrosnjom? Jer, ja se sjecam da na D2 osmici 4.2 q. nisam nikad vidio ispod 11.5l...

Zadovoljan sam sto se tice potrosnje na otvorenom, krece se oko 12-13l laganije voznje, a moze se sigurno spustiti jos kad bih se tusilo... Sto se tice grada... 20l pa na vise... :icon_biggrin:
Nadam se nekog prosjeka oko 15-17l, sto za taj motor i nije puno...
 
Član
brate....strahota....svidja mi se vozilica malo je reci.... ;) zet imao stariju 1997.4,2 vozio j*ala majku kako je isla...a tek ovo cudivuste vidimo se u gradisci na SR.... lijep pozdrav
 
Član
ovo auto je ludilo svaka cast druze... jutros sam se vozio u istom takvom audiju isti potpuno... ugradio mu plin neki dan pa je bio na provjeri samo... ovaj lik sto ga ima skinuo mu blokade i kaze da ga vozi 290 bez problema... ono se mora dozivjeti kad se provozas u njemu nemozes to opisati rijecima koja sila od auta u svakom pogledu... svaka cast i sretno zelim ti puno predjenih kilometara... samo jedan drugarski savjet ubaci plin druzeeee;)

sad ce vecina reci sta ce ti plin i to... nisi lud valjda:icon_smile:
al bolje ja mislim za 20 litara plina bolje dati 20km neg 40 za gorivo:123:
 
Član
ma kakav plin, evo ja ću prvi reć...

ako si ga možeš priuštit kupiti i voziti onda budi gazda... mani se te "šeprtlje" i plina...

a što se tiče tuninga maximalno folije i dobre felge, al šta ti imam pričat vidio sam kako si sredio A6-icu svoju i ono je bilo extra...
 
Član
Hvala momci na savjetima... Sutra ce ici na ugradnju plina, najnovija verzija BRC-a, nije jeftino, ali je najbolje u ponudi. Imao sam plin i u 6-ici i nisam ni po cemu bio zakinut, samo sipas i vozis, nema bas nikakve razlike u odnosu na benzin. Folije su vec legle, u subotu ce biti gotov plin, a onda feluge u toku ljeta...
Odoh se vozati... :cool:
 
Član
Sina je napisao(la):
Hvala momci na savjetima... Sutra ce ici na ugradnju plina, najnovija verzija BRC-a, nije jeftino, ali je najbolje u ponudi. Imao sam plin i u 6-ici i nisam ni po cemu bio zakinut, samo sipas i vozis, nema bas nikakve razlike u odnosu na benzin. Folije su vec legle, u subotu ce biti gotov plin, a onda feluge u toku ljeta...
Odoh se vozati... :cool:

druze ne bacaj previse para na BRC POSLUSAJ ME ja radim plin vec 3 godine iz dana u dan... brc je preskup... radio sam i zavoli i nx i lovato i ac gas i g1 sistem... g1 sistem po meni prefektan... licno sam ga ugradio u audija sto je bio jutros... neznam koliko kosta brc tacno ovaj ti je puno jeftinij siguran sam a mozda i cak bolji od brc... garancija ti je, pazi sad, 120000km ili 3 godine...

bolje da ti ostane sta para za jos dodatnih prerada na auticu;)

razmisli malo... i jel ti frka reci nam koliko te izadje BRC???
:123:
 
Član
Sve čestitke na vozilu, ovo se zove ukus i stil... A plin na ovakva vozila ugrađuju ljudi koji ga ne zaslužuje posjedovati...

Savjet, sve preko 20 cola mu je previše, uklopi se na 20", Pokušuaj doći do MTM-ovih i možeš gledati kako drugi sudionici u prometu bele za tvojim vozilom.

Sretno još jedan put.
 
Top