Audi D3 a8 4.2

Audi D3 a8 4.2

Član
SINEEEeeeee pogledaj ovo :D

http://www.elementwheels.com/prodimages/audia8hr4.jpg

meni fakat ove Thomason najbolje stoje na tom audiju...
 
Član
Sad mi nema spavanja... :lol:
Dobre su nema sta, ali su poskupe... Mislim da ce mu svake 22" dobro stajati, pa cu pokusati naci nesto bar malo jeftinije...;)
 
Član
Ako budes imao dokonih para proveri ti u ovlascenom servisu pravu kilometrazu cisto da znas, jer taj auto nije mogao preci 130k, cak je i volan dole levo malo promenio boju, a oni su jako kvalitetni. Moj ti je savet cisto da proveris, ali ta masina gazi 500-600k sigurno....srecno;)
 
Član
Provjericu ako se to uopste moze provjeriti... Ima njemacku servisnu knjigu na 105000 uradjen zadnji servis, a ovdje je uvezen prije manje od godinu dana, pa se nadam da je i kilometraza tacna...
Sad sam ga dovezao sa servisa, promjenjen zupcasti i drustvo, jos iduce sedmice moram uraditi servis mjenjaca i miran sam... :icon_biggrin:
 
Član
ma dobro ovaj audi i jest napravljen da gazi dosta kilometara, i onaj u Njemackoj ga nije kupio da ga gleda sigurno, 130 km za to godiste je malo skroz ali nije ni bitno, glavno da je auto odrzavano a evo i novi vlasnik ce ga odrzavat kako vidim tako da kilometri nisu ni bitni..nek je sa srecom uglavnom ;)
 
Član
Kaze ovaj sto mi je prodao da se volan ogulio, (tj. samo se boja izbrisala, izblijedila, a volan je i dalje glatak) zbog toga sto je taj prvi vlasnik imao stalno znojave ruke od nervoze... Provjericu to ako se bude moglo, pa cu vas obavjestiti... Meni je bitno da je auto ok u svakom pogledu, nema nesto da je lose ili da je otislo, pa kontam da je mozda i kilometraza realna...
 
Član
Ma to je najbitnije, da je auto tacan....a i da nije realna,taj auto je i napravljen za auto puteve i velike kilometraze. U nemackoj u proseku manji auti prelaze 25-30 hiljada godisnje, a takve limuzine jos vise. Tako da su male sanse da je realna, ali ko zna mozda je taj vlasnik jednostavno malo vozio. P.s. Servisna knjiga kosta 50e to moze svako da napravi i nije merodavna. Ako ces da proveravas, pravac ovlasceni servis i oni to u kompjuteru mogu da vide, jer se tu kilometraza ne moze vratiti....
 
Član
a jbg mozda je taj vlasnik imao jos jedan auto koji je gazio stalno a taj samo na daleke puteve i bio garaziran... nista nije nemoguce...
 
Legend
buki_pit je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
buki_pit je napisao(la):
kakav stroj:icon_smile: hocu i ja :icon_sad: :icon_cry:

Drug digao si temu staru pola god pripazi malo na datume ;)
znaci ako je starija tema da se ne moze ostaviti komentar??? samo treba komentare ostavljati na aktuelnim temama OK :lol::lol::lol::lol:

tako je,samo na aktuelnim temama ostavljas komentare,pravila procitao nisi;)
 
Top