Audi D3 a8 4.2

Audi D3 a8 4.2

Super Moderator
Au upade mi u oci ovaj volan ko da je malo izlizan ?
To nosi odma na farbanje gdje se koza farba
One probleme sve mozes rijesiti dijagnostikom nije to nista strasno
Za stimanje maglenki da se pale kada otkljucavas i zakljucavas maglenke mozda imas na board computeru a ne na navigaciji
Kod mene na touaregu se to stimalo na board computeru a isto tako i jacinu svjetla u unutrasnjosti ispod nogu sam stimao na board computeru tako da mozda i kod tebe se tu stima
Budi ljubazan pa mi uslikaj onaj BOSE znak na jednom zvucniku :D
 
Član
A bas kad sam se priblizavao vratima upade mi znak BOSE u oci,i sjetih se da si pitao koliko ima zvucnika...ali mi ni na kraj pameti da to umjetnicki uslikam...:icon_biggrin:
 
Super Moderator
Aladin46 je napisao(la):
A bas kad sam se priblizavao vratima upade mi znak BOSE u oci,i sjetih se da si pitao koliko ima zvucnika...ali mi ni na kraj pameti da to umjetnicki uslikam...:icon_biggrin:

Ma ako je BOSE surround system onda nemas sta brojat ima 13 zvucnika i malo manje W od starijeg sistema BOSE sound system ali zato ima malo vise zvucnika ;)
 
Član
Malo me nije bilo... Vozam se... :cool: Juce ustao, sjeo u auto i otisao, vratio se kuci i u krevet, citav dan se vozao... Potrosnja na bordu 15.5l ukupan prosjek, gradske oko 18l, otvorene oko 10l, naravno sve lagana voznja... Sto plina dodje oko 15KM...:D

Bio sam u Vidovicu, sredili mi da se zatvaraju prozori kad duze drzim zakljucavanje, kazu da se moze auto preko racunara spustiti koliko zelim, ali sad imam nove brige... Gledao feluge u Sloveniji, pa ovi sto prodaju kazu da je 22" jako rijetka feluga sa rasponom sarafa za a8, imaju za Q7 sto je raspon sarafa mislim 5x130, a to mi ne odgovara. Jel ima kakva sema da se promjeni raspon rupa na autu?

Allroad uslikacu ti bose znak sutra, sad sam vidio poruku, a volan cu nositi na farbanje za koji dan, kad auto odvezem na veliki servis motora i mjenjaca...

P.S.
Ako neko ima info gdje se mogu nabaviti feluge 22" sa rasponom rupa za A8, mislim da je 5x112, neka slobodno kaze... Samo pazite da me cijena ne zaboli.... ;)
 
Član
Presao je 130 000, servis trebalo da se radi na 120 000, ali nije uradjen, pa sam ga ja danas odvezao na veliki servis motora i mjenjaca... Tako da sam naredna dva dana pjesak...:D
 
Član
Zar moze Pike biti puno? :lol:
Izmedju 20" i sadasnjih 19" skoro da i nema razlike, ako vec budem mjenjao, bar treba napraviti pravu promjenu...:cool:
 
Član
Bas sam vidio auto u Gradisci nisam znao da je taj tvoj!
A bas Darko kaze sta mislis s ovim putovat nazad, reko uuuuuu :lol::lol::lol:
 
Član
kucna radinost za Follow me home: 2 releja + 2 diode:D
jedan relej je od grijaca:D
drzi 45sec maglenke upaljenim:D
cijena tog svega cca 20KM:lol:
a vidio sam u takvog audija tu opciju,vjerovatno se moze ukljucit;)
 
Član
Kucna radinost plus polu-automatski rucni cekic? :lol:
*ebe me ono upustvo na njemackom, pa mi dodje kao slikovnica... Precesljao sam sve funkcije koje sam uspio naci na MMI, ali nisam nasao nista sto pali ovu funkciju...
 
Top