audi coupe

audi coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Imal tih stopova vishe, da vidim hocul ja napucavat ovo sovoje auto dalje il da ga prodam ?
 
daki je napisao(la):
Imal tih stopova vishe, da vidim hocul ja napucavat ovo sovoje auto dalje il da ga prodam ?

Nista prije februara:icon_confused:tako su odgovorili na mail i isto sad pise na ebay-u...usput ne znam jesi li vidio da su sada 299 eura?
 
Legend
Sta, sinoc mi quattro kaze da su spali na 180 farovi.

Prodavo se do prije par dana, a posto sam saznao da Ford novi nece izac do Oktobra tek, onda nevjerujem da cu ga prodavat jos, nego imam ove jedne nove felge, a 17ke su na prodaju, pa cu te 16ke nabacit, uzet jos par sitnica sredit ga za ljeto malo da jos uzivam u njemu.
 
daki je napisao(la):
Sta, sinoc mi quattro kaze da su spali na 180 farovi.

Prodavo se do prije par dana, a posto sam saznao da Ford novi nece izac do Oktobra tek, onda nevjerujem da cu ga prodavat jos, nego imam ove jedne nove felge, a 17ke su na prodaju, pa cu te 16ke nabacit, uzet jos par sitnica sredit ga za ljeto malo da jos uzivam u njemu.

Hmmm...pojma nemam gdje je on gledao, ja sad evo na Ebay-u opet pogledala cijena je 299.99 i dalje:icon_rolleyes:
 
daki je napisao(la):
Sacu vidit, ako me levati, poginice.

Samo jedna novost u vezi farova...ne znam da li si ti vidio ako si gledao...sada pise da su dostupni tek od aprila!Ako se to bude odnosilo i na nas koji smo vec narucili ja povlacim narudzbu i stavljam obicni far!Pa ovo je stvarno pravi bezobrazluk, nije mi jasno kako smiju tako raditi.Cekam samo da se cujem sa ovim sto mi je narucio da ih pita on kada ce to biti, ako kazu u aprilu ja stvarno povlacim narudzbu i uzimam obicni far i xenone kasnije...bolje u svakom slucaju nego ovo,nema smisla vise:icon_evil:
 
daki je napisao(la):
Ma mozda nema nista od toga.

Nemam pojma vjeruj, a sve se cini da ce biti tako na kraju...moj prijedlog samo da ako je neko imao namjeru da ih narucuje ne radi to dok ne vidi sta ce biti sa mojima...ja cim vidim za to sta je napisat cu jel dolaze u februaru ili vracam lovu nazad
 
bmwscaner je napisao(la):
kolko su para te 17' kolko sarafa daj sliku na pm i podatke ako mozes ikako

Sliku imas na prethodnoj stranici, raspon sarafa 4x108, kostaju 500 km kolko znam (nucis vise napamet kolko puta ljudi pitaju:lol:)
 
Legend
Da evo imas na stranici prije, a imas tamo u garazi, naces update fotki gdje ima sa crnim legama. Cijena je 500 KM.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top