Audi Coupe CC

Audi Coupe CC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jedan cupe koji sam ja vozio, jedan od najljepših audija za mene, stimda je ovaj bio u izuzetno oćuvanom stanja, 2.0 16v 95 godina!
 
Dobar je to Audi nema tu priče ja sam svoga kupio 2000 godine za 1000 maraka iz austrije uvezen
razlika je ocigledna u enterijeru taj je noviji 10 godina :)
 
Član
extra audi...ima u mene stric cini mi se istog ovakvog...i mislim da je isto godiste...pravo udobno auto...meni se pravo svidjelo!!!...samo naprijed sa projektom i srecno!!!
:cool::cool::cool:
 
E320 je napisao(la):
Evo jedan cupe koji sam ja vozio, jedan od najljepših audija za mene, stimda je ovaj bio u izuzetno oćuvanom stanja, 2.0 16v 95 godina!

Kako je ovo samo lijep auto!Jos 1995. god!Perfekcija jednostavno!
:icon_exclaim: Denise wellcome i od mene na forum, a za Audija znas da je extra ;) I sretno dalje sa radovima sto si vec planirao!
 
admir jahic je napisao(la):
Dobra oba auta a ja tko je ubio Pukanica nego Joca :lol::lol::lol:sala

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:;)

djavolica je napisao(la):
E320 je napisao(la):
Evo jedan cupe koji sam ja vozio, jedan od najljepših audija za mene, stimda je ovaj bio u izuzetno oćuvanom stanja, 2.0 16v 95 godina!

Kako je ovo samo lijep auto!Jos 1995. god!Perfekcija jednostavno!
:icon_exclaim: Denise wellcome i od mene na forum, a za Audija znas da je extra ;) I sretno dalje sa radovima sto si vec planirao!

:D jel ti ostalo sta viska para dajjjj :)))

srdjo je napisao(la):
extra audi...ima u mene stric cini mi se istog ovakvog...i mislim da je isto godiste...pravo udobno auto...meni se pravo svidjelo!!!...samo naprijed sa projektom i srecno!!!
:cool::cool::cool:

vjeruj mi evo neki dan centralnu postavljao auto je staro 20 godina skinem tapacirunge imaju rupe tacno znaci za automate nisam busilice uzeo u ruke ,a plus imaju rupe ostavljene za podizace stakala elektricne
npr: ovaj jedan jaran kad je postavljao na jajeta audija morao busiti nije bilo toga iako je jaje noviji
ma lud je audi :)
 
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
E320 je napisao(la):
Evo jedan cupe koji sam ja vozio, jedan od najljepših audija za mene, stimda je ovaj bio u izuzetno oćuvanom stanja, 2.0 16v 95 godina!

Kako je ovo samo lijep auto!Jos 1995. god!Perfekcija jednostavno!
:icon_exclaim: Denise wellcome i od mene na forum, a za Audija znas da je extra ;) I sretno dalje sa radovima sto si vec planirao!

:D jel ti ostalo sta viska para dajjjj :)))





Ma kakav visak ja vec odavno u manjku :lol: Zakla me ovo zeleno po tom pitanju, lijepi Audi :icon_biggrin:
 
Početnik
fin audi,treba ga jos malo prizemljiti,i skinuti ovo krilo,ono ti je nekako bas extreme,dok je ostalo kultura..samo me s ovom crnom haubom baci opet u dilemu,dali da i ja farbam haubu ili krov u crnu..sretno u nastavku,znam iz iskustva da je tesko kad od usta odvajas za auto,al ljubav je to..
 
Oggy je napisao(la):
fin audi,treba ga jos malo prizemljiti,i skinuti ovo krilo,ono ti je nekako bas extreme,dok je ostalo kultura..samo me s ovom crnom haubom baci opet u dilemu,dali da i ja farbam haubu ili krov u crnu..sretno u nastavku,znam iz iskustva da je tesko kad od usta odvajas za auto,al ljubav je to..

dobro je pa razumijes sto se tice para :) ako krov farbas moras mjenjati papire i ovako me jebu :)

baya je napisao(la):
Svaka cast na projektu i sretno. Bit ce extra kad ga zavrsis :) DD na forum ;)

kad zavrsim pisem ti poruku da te provozam da vidis audi power :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top