Audi Coupe CC

Audi Coupe CC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Do sada sam samo posmatrao pa reko da se i ja registrujem i predstavim.
Denis 23 god Sarajevo
vozilo Audi Coupe cc, rijedak primjerak 2 vrata fabricki bez lajsni,enterijer nije isti kao u drugih audija ima istih stvari ali nema :)
Audi je moje godiste 85 evo neke slike pripreme i trenutnoga stanja
Opalio sam ga bio naprijed pa sam od tog trenutka poceo da radim na njemu :))
Priprema
0805071215pd4.jpg

0805071214xa5.jpg

Farbanje
1105071446vo8.jpg

1105071504zo9.jpg

Na pocetku rada na njemu su bili branici uski crni sa obicne kockice pa sam trazio i uz pomoc neke raje nasao duboke od cuope-a,zatim kupim sa od goce iz Mostara spojler sa Franjinog audija 90 sivog-a,pa onda prodam ove ats-ove u kupim azev felge petokrake i sada je stanje ovako
5469pp6.jpg

Trenutni motor u njemu 1.6 dvogrli karburator a kao krajnji cilj ovoga auta bit ce 1.8 turbo i nitro .

HPIM3655.jpg

Za sada se ganjam oko nekih para i nekih dijelova da se na ljeto ovo prebaci pod haubu 2.8 v6 al otom potom toliko za sada od mene :)
Jedina stvar sto mu ne valja je ta sto nije QUATRRO ostalo je sve predobro ipak auto moje godiste :)
pozz svima posebno audi fanovima :)
 
dobar audi drug

al bi se zakleo da je ovaj audi cesto vozan po Jajcu i Bugojnu:icon_question:

ima jos jedan isti samo crn i spojla ista
 
Legend
krilo skini sa gepeka,ne stoji mu,stavi onaj skroz mali spojler,a ostalo je super;)

ps:pozz i dd na forum
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
dobar audi drug

al bi se zakleo da je ovaj audi cesto vozan po Jajcu i Bugojnu:icon_question:

ima jos jedan isti samo crn i spojla ista

wahahahh ja sam inace iz Bugojna :)) tamo je audi sada samo sam ja u Sarajevu a sto se tice Jajca idem na servis u BSS ako znas gdje je kod Nijaza Susica :)) pozzz
posalji mi broj na private da pijemo kafu :)
 
ima tu jos posla da bi se napravio dobar audi, da imam ovakvog audi-a pokusao bi da ga dovedeom u fabricko stanje, jer ipak je ovaj Coupe rijedak bar kod nas...
PS. interesantan nick imas:lol:
 
kec je napisao(la):
dobar audi i ja bi maknuo krilo i nebi stavljao nikakav drugi motor osim 2.2 turbo;)sretno u radovima

e u tom grmu lezi zec sto ovo auto ima istih stvari sa drugim i nema slicnih :)) sto se tice 2.2 turba ne moze taj motor ovdje moze ali da rezem sasiju krakove i jos neka zajebancije da navarujem a to mi se ne radi
moze 1.8 turbo iz a3 a4 i 2.0 t iz istih saraf na saraf ostalo nista
kao da meni nije davno naupalo da stavim 2.3 20 v ili obicni 2.3 ne moze moram rezati :(
ovaj 2.8 v6 ide saraf na saraf isto nema prepravki vecih

olensoner je napisao(la):
ima tu jos posla da bi se napravio dobar audi, da imam ovakvog audi-a pokusao bi da ga dovedeom u fabricko stanje, jer ipak je ovaj Coupe rijedak bar kod nas...
PS. interesantan nick imas:lol:

rijedak ali brzina je brzina ubise me ovi dizeli i i di crveno :))
a sto se tice nicka (nisam ja ubio Pukanica :))
 
Član
fin audi,ovdje bio u rentecar u jedan takav crven i neki čojek ga uzeo od njih..
sretno u radovima i da abd legne makina ;)
 
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
wahahahh ja sam inace iz Bugojna :)) tamo je audi sada samo sam ja u Sarajevu a sto se tice Jajca idem na servis u BSS ako znas gdje je kod Nijaza Susica :)) pozzz
posalji mi broj na private da pijemo kafu :)

a tako znaci :lol: pa vidim ja da mi je poznat.

a znam nijaza onako,al bolje mu poznajem sina,legenda ima dobri vozilica i on.

ma nist nediraj audi je straha,ta crna ga boja otvara,kafa svakako;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top