Audi A8

Audi A8

ja ne znam koji je vama q i jednom i drugom vama il treba crtat il sta da je meni bolji tri puta golf 2005 nego a 8 1990 pr.n.e al opet ponavljam MENI je to bolje i ne znam sta se ubacujete tu da se prepiremo sve sam rekao u proslom postu necu da kvarim temu a to sto ste vi nedokazni i ne procitate dovoljno post nego poletite komentarisat odma to je vas problem poslije ovog posta komentarisite kolko vam volja to je u biti i u krvi nama balkancima al ja vise odgovarat necu...
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ja ne znam koji je vama q i jednom i drugom vama il treba crtat il sta da je meni bolji tri puta golf 2005 nego a 8 1990 pr.n.e al opet ponavljam MENI je to bolje i ne znam sta se ubacujete tu da se prepiremo sve sam rekao u proslom postu necu da kvarim temu a to sto ste vi nedokazni i ne procitate dovoljno post nego poletite komentarisat odma to je vas problem poslije ovog posta komentarisite kolko vam volja to je u biti i u krvi nama balkancima al ja vise odgovarat necu...

Ima jedna dobra stvar koja se zove TACKA. Umori se covjek kad tvoj post cita.
 
Član
evo nađoh bjele pozicije 5km par... u frankofazu u Tuzli ( mercator )




a evo jedna slika i od mog starog auta... koje i sada kroistim radi nenormalnih cijena
 
Član
A8 stari i Golf 5-ak opet ne mozes usporediti, jer su razlicite klase auta...ne moze susporedjivati kruske i jabuke...c.c.c.c :)
 
Član
Super ti je audi... Ja volim limuzine, pogotovo ove vece, samo ne bi sebi kupio osmicu, jer ne znam kako bih je nocu provlacio kad se braca parkiraju da jedva i bajcom mozes normalno proci... :)

Sto se tice poredjenja a8 i golfa 5... Mogu samo reci da magnum zivi u zabludi... ;-)
 
Član
Svaka cast kad si se usudio ovakvo auto kupiti... mislim lako ga je kupiti ali kasnije održavati je druga priča!
 
Član
Druze nek je tebi to auto sa srećom i da još puno puno kilometara predjes sa tom vozilicom...Ipak je to stroj...

Ovi drugi sto pričaju da si mogao da kupiš neko mladje auto sa manje kilometara...to je možda samo ono na satu,a ustvari prešli vjerovatno mnogo,mnogo više. A de ne govorimo o kvalitetu tih drugih auta tipa Italijani,Francuzi itd...VS Audi 8,auto najviše klase :) On da ne valja ne bi se svi predsjednici i glavešine vozile u njemu, nego bi uzeli neku Alfu,Fiata ili mozda Lagunu.

Ja lično imam Audija 4 2006 godina i Golfa 5 ,tako da ta oba auta se ne mogu porediti sa Audijem 8 (kojeg sam vozio)po pitanju komfora i udobnosti vožnje:)
 
Član
Auto je vrh! Nisi mogao bolje kupiti, kakav golf 5.. Ja licno imam A8 i znam sta pricam. Samo si pogrijesio u odabiru motora, 2.5 tdi, pogotov te starije verzije su se lose pokazali. A jos pored toga nije ni ekonomican, cijena dizela skace sve vise. Da si uzeo 2.8 benzin kao kod mene, ne bih morao imati drugo auto pored toga ;) A jos bolje vuce.. Moj trosi na otvorenom 8-10l, po gradu 13-15l plina. Ovdje u Brckom je cijena plina 0.90km, ako vozim lagano otvorenim putem, potrosim 7 maraka na 100km, to ne moze ni 1.9 tdi! Ako te sta zanima uvezi auta pitaj mene.. Imam sportske opruge za tvog audija, masku bez znaka i felge 18" Ostalo od mog, stoji mi u garazi. Pa ako te nesto od toga zanima, javi se..
 
Član
evo igrao se malo sa photoshopom...
kako sam svoje auto modelirao, isto tako od druga Peugeota 607 (ali njega malo manje :D )

orginal ()

photoshop (
 
Top