Audi A8

Audi A8

Član
Pozdrav,

kupih nedavno audi-a 98godiste sa pređenih 260.000KM

placen cca 20.000KM

nakon kupnje nabavio sam xenon-e i cd changer koji nažalost ne odgovara za moju izvedbu auto radia.

pa da vidim vaša mišljenja...

ovo mi je usput prvi post... :icon_biggrin:
evo par slika:


 
Član
uradio sam update-posta dodao sliku sa xenon farovima i jos neka...


dobro sve, ali imate kakvih ideja o "čuvanju" ovog auta, šta da radim i kako da ga najbolje očuvam za naredni period
 
Član
ma ima on multilock, alarm... multilock većinom koristim kada idem negdje dalje...

planirao sam kupiti neki dobar radio uređaj i one plastikice sto idu sa strane, ali nažalost nikako da se dohvatim vremena.
 
Član
a vidis to sam zaboravio, 2.5TDI sa 110KW

a ljudi znate šta me interesuje, imali za ovo auto pozicijskih svjetala bijele ili plave boje, volio bih kupiti 2 komada prednost imaju bijele, i za koliko love bi dosao komplet ( ljeva i desna pozicijska svijetla )
lokacije Tuzla, Sarajevo.
evo vidite zasto...
 
Član
pa koliko mi board computer kaže prosijecno je 9.3l

a inace u gradu je oko 10-15l a vani 6-9l sve ovisi koliko daješ gas


imali tko savijet za pozicijska svijetla, šta da radim, imali kakva trgovina u Sarajevu, Tuzli da to prodaje...
 
Član
20 hiljada za auto koje je preslo 250 milja i staro 10 godina,po meni prijatelju moj tebi fali klikera u glavi ali eto ,takav je mentalitet u nas samo nek je audi ,pa nek preso milion km... mogao si uzet mnogo novije auto ,ali eto .. moje misljenje.. xenon si stavio,odradi folije kod lumara da se zastitis koliko toliko od lopova,razbijanja stakala,jer su folije protuprovalne ,ostalo sve imas ..
 
Top