Audi a8 Sarajevo

Audi a8 Sarajevo

Član
da li neko od clanova poznaje ovog audia i u kakvom je stanju i to da li je udaran http://www.pik.ba/artikal/1475505/audi-a8/

daje mi covjek u zamjenu za mog audia pa neznam i neku doplatuu
 
Ima jedan ovakav parkiran, blizu moje kuce... nevoza se nesto puno, samo je quattro... gledao sam ga kako ide, sta reci za 4.2 motor i quattro pogon :D ovaj ima ugradjen plin pa je vjerovatno ekonomicniji za voznju.. A8 su ladje od auta, ovaj ima fine opreme... mozda se neko javi ko poznaje licno ovaj auto pa ti moze nesto detaljnije reci ;)
 
Član
U pravu je allroad star je dosta prva serija ovih audija ak se ne varam , 17 godina je autu :icon_rolleyes:
bolji je tvoj audi jos si mu i felge uzeo ;)
 
Član
Ljudi nisu svjesni koliko je skupo održavanje za ova auta. Pogotovo u slučaju nekog udesa. Ima aluminijsku šasiju, te ga možeš popraviti na par mjesta po Balkanu po cijenama od kojih se plače :D

Auto najviše klase u ovim godinama može voziti veliki fan dubokog džepa ili budala (doduše kratko) :lol:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Ima jedan ovakav parkiran, blizu moje kuce... nevoza se nesto puno, samo je quattro... gledao sam ga kako ide, sta reci za 4.2 motor i quattro pogon :D ovaj ima ugradjen plin pa je vjerovatno ekonomicniji za voznju.. A8 su ladje od auta, ovaj ima fine opreme... mozda se neko javi ko poznaje licno ovaj auto pa ti moze nesto detaljnije reci ;)

Ako mislimo na istog,a ne znam da imaju dva u Konjicu,taj uopšte ne ide ni približno kako treba.Ja mislim na crnog što se prodavao duuuuugo,da bi na kraju otišao u kompenzaciju za građevinske radove.
 
MuMa je napisao(la):
da li neko od clanova poznaje ovog audia i u kakvom je stanju i to da li je udaran http://www.pik.ba/artikal/1475505/audi-a8/

daje mi covjek u zamjenu za mog audia pa neznam i neku doplatuu

ti moras da se salis , pa jel vidis da je ovo staro 17 godina i prodavac prizna da je presao 350T km , sto znaci da je pregazio pola miliona sigurno, onda mu pogledaj pozadinu gdje slikao auto , bit ce da tu zivi, jel ti zaista mislis da je ovaj imao para da auto servisira ? koma , bjezi od ovoga...
 
wade_ je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Ima jedan ovakav parkiran, blizu moje kuce... nevoza se nesto puno, samo je quattro... gledao sam ga kako ide, sta reci za 4.2 motor i quattro pogon :D ovaj ima ugradjen plin pa je vjerovatno ekonomicniji za voznju.. A8 su ladje od auta, ovaj ima fine opreme... mozda se neko javi ko poznaje licno ovaj auto pa ti moze nesto detaljnije reci ;)

Ako mislimo na istog,a ne znam da imaju dva u Konjicu,taj uopšte ne ide ni približno kako treba.Ja mislim na crnog što se prodavao duuuuugo,da bi na kraju otišao u kompenzaciju za građevinske radove.

doduse nisam nesto zagledao onda gdje je bio parkiran... uvijek je bio parkiran na istim mjestu, mislio sam da je negdje premjesten jer se sad radi nekakva zgrada... jednom sam ga gledao kako poteze, mada neznam koliki mu je maksimum... zar je otisao u kompenzaciju... A8ce su auta visoke klase, nisu za nasih djepova zato se nije ni prodao ;)
 
Član
nije pametno da uzimam tu 8-icu nesto sam se nafuro da mi je audi s8 ili bmw 7-ica ili 5ica :D HAHAHAHA neki me prenos uhvatioo
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Ima jedan ovakav parkiran, blizu moje kuce... nevoza se nesto puno, samo je quattro... gledao sam ga kako ide, sta reci za 4.2 motor i quattro pogon :D ovaj ima ugradjen plin pa je vjerovatno ekonomicniji za voznju.. A8 su ladje od auta, ovaj ima fine opreme... mozda se neko javi ko poznaje licno ovaj auto pa ti moze nesto detaljnije reci ;)

Ako mislimo na istog,a ne znam da imaju dva u Konjicu,taj uopšte ne ide ni približno kako treba.Ja mislim na crnog što se prodavao duuuuugo,da bi na kraju otišao u kompenzaciju za građevinske radove.

doduse nisam nesto zagledao onda gdje je bio parkiran... uvijek je bio parkiran na istim mjestu, mislio sam da je negdje premjesten jer se sad radi nekakva zgrada... jednom sam ga gledao kako poteze, mada neznam koliki mu je maksimum... zar je otisao u kompenzaciju... A8ce su auta visoke klase, nisu za nasih djepova zato se nije ni prodao ;)

Pa da,dugo,dugo je auto stajalo tu,jer vlasnik ima e320 cdi koji je baš plafon auto,od opreme pa do stanja,ali ono baš.U kompenzaciju,mislim nešto oko 11 hiljada maraka da je bila priča,za tu vrijednost građevinskih poslova. Ma nije išao uopšte kako treba,barem po mojim saznanjima,premda ima zvuk jeben.
 
Član
Znam,nego kolegi iz Konjica govorim da taj auto baš i ne ide onako kako je on napisao u svom prvom postu.Jeste offtopic,ali.
 
Top