Audi A8 S6 S7 I Rs6

Audi A8 S6 S7 I Rs6

Super Moderator
e vala ja ne znam sta je vama isto ovdje samo prdite... meni su slicni samo A5 i A7 ostalo se moze poznati na 3 kilometra
svi su vrh ;)
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Haha a šta ćete vi hateri napisati nego ovako nešto? Samo mi nađite ljepše automobile na svijetu i dat ću vam što god hoćete ;)

Kupite BMW, Mercedes ili Škodu to vam dan danas na isto dođe, doduše ne bih vrijeđao Škode :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: pa sad ko je tu skim u srodstvu to je diskutabilno, skoda, seat,vw,audi:lol::lol: VAG grupacija:))))))

Nije da se*em, ali BMW i Mercedes su prica za sebe, i nema potrebe da ih trpas u isti kos sa Skodom:) I se*es tu hejteri, niko nista nije rekao protiv audija, naprotiv audi je je lijep(jedna od ljepsih auta u kompletu) i dobar, samo sve na isti kalup, samo dimenzije razlicite!

Upravo , Audi je prelijep , samo sto se modeli razlikuju k'o psti na ruci :D
 
Član
Ha nekom lijepo,ovo,nekom ono o ukusima se ne rasprevlja,davno je rekao jedan pametan covjek jer kad bi se svima svidjalo isto svi bi vozili iste aute.Meni je daleko ljepsi Porsh i Lambo npr od ove razvikane trojke koja mi nije nista posebno.
 
Član
Ma samo 4 prstena pa koja god karoserija (mislim na orginalana 4 prstena da se ko ne nasali i stavi sliku yuge sa audijevim znakom)
 
Član
kupci ovakvih vozila kao što su ovi S8, S7, S6, RS6, RS4 boli ona stvar šta će tko misliti o njima, bitno im je da ide ko ludo, a da pri tome ne upada toliko u oči, kao npr Lambo, Ferrari i Porsche, a pokraj toga da imaju mjesta i za porodicu, i da je komfortabilno za duža putovanja i sl.

nekako mušterije ovakvih vozilica, gledam kao, porodične ljude, u kojima još nije umro duh i ljubav prema brzim autima ili sportskim... pa traze neku kombinaciju... :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ha nekom lijepo,ovo,nekom ono o ukusima se ne rasprevlja,davno je rekao jedan pametan covjek jer kad bi se svima svidjalo isto svi bi vozili iste aute.Meni je daleko ljepsi Porsh i Lambo npr od ove razvikane trojke koja mi nije nista posebno.

hahahhaha koje samo poredjenje :lol:
 
ma udrite samo nek se nesto pise...cojk nije napiso ni da nevaljaju ni da su ruzni, samo napiso da su svi isti sto i jest tako...a odma ide kontra kako su najljepsi, kako je mocno kad prodje karavan od 580 konja i slicno...samo napadajte jedan drugog, to je najbitnije...i jos da mi je shvatit komentar da ovaj kasni 20godina sto smatra da je alfa ljepsa od audija...alfa nije lijepo auto, alfa je umjetnost...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ma udrite samo nek se nesto pise...cojk nije napiso ni da nevaljaju ni da su ruzni, samo napiso da su svi isti sto i jest tako...a odma ide kontra kako su najljepsi, kako je mocno kad prodje karavan od 580 konja i slicno...samo napadajte jedan drugog, to je najbitnije...i jos da mi je shvatit komentar da ovaj kasni 20godina sto smatra da je alfa ljepsa od audija...alfa nije lijepo auto, alfa je umjetnost...
Ma jok bolan kakva Alfa dje ces to po ljepoti poredit sa jednim Audijem,ipak on ima i po 500 ks :lol: i pe metara Haube i masazuledja i dje ce bolan onda Alfa biti ljepa :lol: Idi se ljeciti.
 
Al bas me interesuje kako bi izgledala kupovina zajednickog auta, kao sto je predlozeno u onoj temi:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Vjerovatno bi bila skoljka od dvice, motor od bmw, farovi od audija, unutrasnjost od alfe, i uz sve to jedan mercedesov znak na haubu!:):lol:
 
Top