Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Član
Da ima aplikacija,i bas te zbog toga pitah. Ja zivim u Norveskoj,pa necu ti ja dolaziti u Swe valjda da kradem nesto iz auta? Ili neko iz BiH? A i da ti ukrade bilo sta,i ja i ti znamo da bi od osiguranja naplatio 3 puta vise. Osim ako nisi uzeo ansvar førsikring. A onda to i takvo vozilo ne idu zajedno,i neke stvari ne bi imale logike.

A ja ne pamtim da je nekada nekome ovde nesto iz auta ukradeno,a pogotovo auto.A vjeruj mi,od Golfova pa do Ferrarija parkiranih danima na parkinzima sirom zemlje...;)

Da znam da ima osiguranje i full je osiguran opet moraš platit (självrisk) 3000-5000 kr a sto bi se zafrkavao i čekao på 2 mjeseca da se popravi šteta obijali su mi 2 puta golfa na parkingu i znam kakva je procedura čekaš vrijeme i tako... a pošto iste slike stavljam i na švedski forum i ovdje pa samo kopiram link
 

MTR

Član
Da znam da ima osiguranje i full je osiguran opet moraš platit (självrisk) 3000-5000 kr a sto bi se zafrkavao i čekao på 2 mjeseca da se popravi šteta obijali su mi 2 puta golfa na parkingu i znam kakva je procedura čekaš vrijeme i tako... a pošto iste slike stavljam i na švedski forum i ovdje pa samo kopiram link

Bas tako , a ja licno ne znam nikoga ko je ovdje naplatio vise nego sto je klasifikovano po osiguranju , mislim moze se al te ljudi provale nisu ovdje u osiguranjima budale .
 

MTR

Član
P.S. @ Andel : sam materijal kosta puno , moras ici sa primerom i onda tek specijalni premaz , to ovdje kosta oko 400 - 500 KM u nasim parama , a imas samo za jedno auto , treba jos 4-6 mikrofiber krpa koje su po 15- 20 KM koje kad zavrsis bacas u kantu jer se ne mogu vise koristit , plus sto trebas ispolirat auto prije toga do savrsenstva , znaci pune tri ruke i iza toga Isopropil alkohol momacki preko limarije da se sve iscisti maksimalno . Ode i tu pasti i spuzvi ihhhiii . Inace je cijena za ovako nesto ovdje od 900 do 1500 KM . Selmir i njegov drug su imali drugaciju jer smo vec radili nesto prije a i za nase gledam da je prihvatljivo . Svede perem :angelic::angelic::angelic:
 
Član
Evo sad branik na svom mjestu trebam jos neke detalje da uzmem sto sam zaboravio i to je to :)

29bsap.jpg

fz28p5.jpg
 
predivno , a reci mi predpostavljam da su ove cocke ispod farova peraci , jel to nije naleglo fino i zasto djeluje kao da je druge nijanse?
 
Član
predivno , a reci mi predpostavljam da su ove cocke ispod farova peraci , jel to nije naleglo fino i zasto djeluje kao da je druge nijanse?
Hvala, upravu si to su od stare karambolke moram da uzmem nove posto nisu iste dimenzije malo fali da ulegnu al nece Audi mora uvjek makar milimetar pomaknuti hehe, ja sam kontao da mogu sa stare al neide :/
 
Član
Jest ga mtr uradio jbt, bukvalno novo izgleda. Branik je druga prica, jos te poklopce prskalica farova rijesi i top je
 
Premocan auto. Kad vidis kakve sve boja imaju na autima danas i dizajn automobila. Prije bijelo auto je izgledalo bezveze a danas potpuni preokret i perfekcija.

Neka je sa srecom VRH je imas ukus i dobar izbor auta, golf je takodje bio posebna prica
 
Član
Premocan auto. Kad vidis kakve sve boja imaju na autima danas i dizajn automobila. Prije bijelo auto je izgledalo bezveze a danas potpuni preokret i perfekcija.

Neka je sa srecom VRH je imas ukus i dobar izbor auta, golf je takodje bio posebna prica

Hvala puno , jeste sad je bijela boja skroz popularna a ima vise izbora bijele boje naprimjer umene je Suzukagrey lak se zove ide na sivo malo na plavo i na bijelo sve zavisi od vremena i sa kojeg ugla se slika.
 
Top