Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

MTR

Član
Ima ima slika ;) , samo da vam kazem da ova pila ima take` opreme da se useres lelleeeee , auto je nakrcano radarima ,senzorima, lcd-ovima ,usbovima hard diskovima ko F22 Raptor hehe , bas ga je bilo milina radit
 
Član
Ostalo ti je na prednjem braniku ispod fara muha usrala...bogami ovoo sija ko las vegas...:)
 
Super Moderator
Jel samo poliranje il je ona keramicka zastita laka? Il se tako nekako zove, nedavno sam cito o tome i odlicna je stvar
 

MTR

Član
Da ovo je keramicna zastita Modesta BC-05 se zove (Y)
Jel samo poliranje il je ona keramicka zastita laka? Il se tako nekako zove, nedavno sam cito o tome i odlicna je stvar

Pranje , glina , pranje , uklanjanje swirlova parnica i ostecenja jednom pastom , poliranje drugom pastom da se uklone tragovi od prve paste i izvuce sjaj tj poliras riseve koje prva pasta nije slonila , onda finish sa ultrafinom pastom da uklonis sve tragoce poliranja i mikroriseve , eh sad totalno predjes auto sa nekim dobrim sredstvom za ciscenje prije keramike , onda primer P-01 od Modeste da napravi kroslink vezu izmedju laka i sam on dodaje 10 mikrona debljine na lak , e onda kad primer odradi svoje ide "keramika" koja u stvari nije to nego ti je to trodimenzionalna molekularna mreza koja se aktivira u dodiru sa zrakom i pretvara u tzv Glass Coat . Traje od 3 do 10 godina i drzi do 700 stepeni celzija . Uglavnom prije nanosenja ima pripreme oko 20-22 sata rada + kad se stavi premaz ako se auto vozi odmah poslije mora ici u komoru ( ovaj je bio ) na sat vremena na 50-60 stepeni .
 
Član
To ja pokrijem stavim ovdje slike na svedski forum isto a ovdje ima applikacija udjes ukucas samo broj tablica i vidis gdje zivis i sve to zbog toga krijem ima ljudi koji obijaju i tako te stvari...ima svakakvih ljudi sto se bavii tim poslovima
Da ima aplikacija,i bas te zbog toga pitah. Ja zivim u Norveskoj,pa necu ti ja dolaziti u Swe valjda da kradem nesto iz auta? Ili neko iz BiH? A i da ti ukrade bilo sta,i ja i ti znamo da bi od osiguranja naplatio 3 puta vise. Osim ako nisi uzeo ansvar førsikring. A onda to i takvo vozilo ne idu zajedno,i neke stvari ne bi imale logike.

A ja ne pamtim da je nekada nekome ovde nesto iz auta ukradeno,a pogotovo auto.A vjeruj mi,od Golfova pa do Ferrarija parkiranih danima na parkinzima sirom zemlje...;)
 
Član
@Lexilium, covjek govori da stiti tablice od ljudi u svedskoj jer ne zeli da znaju gdje stanuje niti gdje se auto nalazi, a iste slike stavlja I ovdjd I gore na forume

@MTR bas me zanima koliko kosta sva ta nauka I keramicka cuda da se uradi na ovakvom auto ako nije tajna moze I u pm?
 
Član
Audi je mrak. Strasno!
@MTR jesi definitvino tamo sad ili se vracas opet? I ako se ne vracas imas li nekog preporuciti za poliranje da to fino uradi? Moze i P.P. da ne kvarimo temu.
Svaka cast jos jednom audi je predobar.
 
Top