Audi a6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro

IGY

Član
ma nisi mi dosadio samo ti nastavi sa PM zanimljivo mi bude :cool:

a pojacalo sam ti vec rekao ono SM x2000 ono je 2 kw i najjeftinije je a novo
 
Član
A3M Banja Luka je napisao(la):
Taj zadnji branik je RS6 branik, i vidio si ga vec, to je na mom autu :)

Znam, znam, samo mi reci gdje parkiras nocu, pa da to dodjem skinuti....:lol:
Takav ja i hocu zadnji branik, fin je, a nije prenapadan, ali moram nekoga srediti za tu mrezicu, a prednji cu malo drugacije izvesti, onaj tvoj mi je nekako namrgodjen, kao da me ne voli kad me vidi....:cool::cool::cool:

IGY je napisao(la):
ma nisi mi dosadio samo ti nastavi sa PM zanimljivo mi bude :cool:

a pojacalo sam ti vec rekao ono SM x2000 ono je 2 kw i najjeftinije je a novo
Koliko para je to pojacalo, nesto se ne sjecam cijene... (nisam spavao kako treba 15 dana, pa nije ni cudo...) :icon_smile:
 
Pa nista kad spojler nadje svoj put do radnje :) doci ces, a mrezica ima koliko hoces, volj ti crna, siva, gti izgled, rs izgled,... ma... :)

A gdje parkiram :) nemas nista od njega, koliko su me puta u prosloj godini udarili od pozada, svagdje po cm lufta :)
 
Član
A3M Banja Luka je napisao(la):
Pa nista kad spojler nadje svoj put do radnje :) doci ces, a mrezica ima koliko hoces, volj ti crna, siva, gti izgled, rs izgled,... ma... :)

A gdje parkiram :) nemas nista od njega, koliko su me puta u prosloj godini udarili od pozada, svagdje po cm lufta :)

Tebe bas hoce odpozada?;) Kad spojler dodje, eto mene, a za ovo ostalo cim mart zaroni malo dublje stizem.... Danas pitao majstora za montiranje opruga... Kaze on: "quattro....uuuuu....ne pitaj nista...." :lol:
 
Sina je napisao(la):
A3M Banja Luka je napisao(la):
Pa nista kad spojler nadje svoj put do radnje :) doci ces, a mrezica ima koliko hoces, volj ti crna, siva, gti izgled, rs izgled,... ma... :)

A gdje parkiram :) nemas nista od njega, koliko su me puta u prosloj godini udarili od pozada, svagdje po cm lufta :)

Tebe bas hoce odpozada?;) Kad spojler dodje, eto mene, a za ovo ostalo cim mart zaroni malo dublje stizem.... Danas pitao majstora za montiranje opruga... Kaze on: "quattro....uuuuu....ne pitaj nista...." :lol:

haha, to je i ovaj ovdje rekao :) znaci ako imas srecu montaza opruga moze biti gotova za sat i po, a ako nemas srece moze potrajati punoooo duzeeeee :)
 
Član
ja mislio kad sam vidio prve slike ovo onaj allroad...hehe zezam se...Lijepo lijepo...samo naprijed.
 
Član
Jest izgleda na 19-kama kao mini van... Ali stizu opruge kad budem vracao 19-ke na proljece....
Sad sam skontao za pojacalo, nisam odmah znao sta je SM...tek ucim te muzicke pojmove i marke... To mi je prihvatljiva cijena, samo jos da vidim gdje ovo ima za kupiti, pa mogu polako da razmisljam o ugradnji...
:icon_smile:
 
Član
Evo kako bi po meni bio dobar prednji kraj
RS6.JPG


Nije previše plastično a extra izgleda
 
Član
Sto se tice tvoga ampa za pojacalo ovo sto ti je IGY preporucio je stvarno oke pojacalo za te pare,ali trebao si nam reci neku okvirnu cifru koliko si ti spreman love da das za pojacalo.
Ti mozes da nadjes pojacalo koje god hoces da ti odogvara za te woofere samo reci neku okvirnu cifru da se mozemo orijentisati.Jer ja ti znam jednoga lika da je prodavao u BL ovu masinu naravno nije bila nova polovna ali je kao nova ocuvana:
http://ampguts.realmofexcursion.com/Ground_Zero_GZNA_2800X/
Sto se tice tvoga kondezatora to je do tebe,mislim da bi trebao da sredis prvo akumulator(jako bitno posto vidim da hoces da radis malo bolji sistem) i kablove (min 35sqm)pa onda eventualno kondenzator(mozes da ga stavis a i ne moras stvar vise ukusa i sminke jer on ti nista nece pomoci ako ti je aku tj glavni izvor napajanje los).
Kutiju mozes da radis zavisno od toga sta zelis da imas u gepeku to je do tebe.
Sada nam nisi rekao kakav zelis da imas zvuk u svome auticu sta ustavri zelis kavalitet ili jacinu?
Wooferi su ti oke mislim da nije los izbor za te parice i nadam se da cu te cuti na Mejdanu:cool:
Eto toliko ako treba jos nesto tu smo
I jos samo autic ti je super samo naprijed....;)
 
Član
Od rs6 mi se svidja zadnji branik, nije previse extreman, a fin je... mada ima jos jedan sto mi se svidja, ali je on poprilicno extremniji.... Evo slika....
[attachment=14599]
Sta mislite? Jel ovo puno? Ovakve stopke ce ici i spojlercic, ali ne kao ovaj, ovo je americka verzija ovog spojlera, koji je jos vise spusten nego sto ide...
Sto se tice prednjeg branika, ovaj od rs6 mi je neka rezerva, ako ne nadjem nista bolje, sto bi se moglo napraviti, ali iskreno ovaj mi i nije bas kako bih ja htio... A htio bih sa malo vecom ralicom, da gornja polovina ostane ista, samo da se donja sredi malo...pragovi neki tek da se nazire da nisu standard...

z3k4 je napisao(la):
Sto se tice tvoga ampa za pojacalo ovo sto ti je IGY preporucio je stvarno oke pojacalo za te pare,ali trebao si nam reci neku okvirnu cifru koliko si ti spreman love da das za pojacalo.
Ti mozes da nadjes pojacalo koje god hoces da ti odogvara za te woofere samo reci neku okvirnu cifru da se mozemo orijentisati.Jer ja ti znam jednoga lika da je prodavao u BL ovu masinu naravno nije bila nova polovna ali je kao nova ocuvana:
http://ampguts.realmofexcursion.com/Ground_Zero_GZNA_2800X/
Sto se tice tvoga kondezatora to je do tebe,mislim da bi trebao da sredis prvo akumulator(jako bitno posto vidim da hoces da radis malo bolji sistem) i kablove (min 35sqm)pa onda eventualno kondenzator(mozes da ga stavis a i ne moras stvar vise ukusa i sminke jer on ti nista nece pomoci ako ti je aku tj glavni izvor napajanje los).
Kutiju mozes da radis zavisno od toga sta zelis da imas u gepeku to je do tebe.
Sada nam nisi rekao kakav zelis da imas zvuk u svome auticu sta ustavri zelis kavalitet ili jacinu?
Wooferi su ti oke mislim da nije los izbor za te parice i nadam se da cu te cuti na Mejdanu:cool:
Eto toliko ako treba jos nesto tu smo
I jos samo autic ti je super samo naprijed....;)

Sto se tice pojacala i para... Sto manje to bolje...;) Ovo oko 500KM bih prezivio nekako... Akumulator cu mjenjati ako budem morao... Sto se tice kvalitet snaga... Sto veca snaga uz super kvalitet, odnostno izvuci sto se moze vise snage, a da bude dobar kvalitet... Sad ne znam ni sam sta cu po tom pitanju oko bas refleksa, ali mislim da ce ici kutija bez njega, pa cu u sustini ici na kvalitet, a ne na snagu... Za kablove mi je rekao ovaj momak sto sam kod njega kupio woofere, da ne idem ispod 50 kvadrata... Za kutiju cu se snaci, a za akumulator pomagajte... Koliko para je i gdje ima za kupiti... Da se mogu preracunati, jer kako sam krenuo, muzika ce me izaci duplo vise nego sto sam planirao...:cool:
Kad sve ubacim u auto, idem na prodbnu voznju po Mejdanu...:icon_biggrin:

duleprof je napisao(la):
Može ovakav nazad
showimage.php

elec115-rs6_siriusInstall_1.jpg

To ce najvjerovatni je i ici... Ako ne bude vise glasova za ovaj malo extremniji gore.... Necu da napravim nesto ruzno, puno plastike, pa da mi se narod ulicom smije... Hocu nesto da uradim, da se primjeti, a da nije bas sprdnja.... Zato ovaj rs6 zadnji branik je najbolje rjesenje, mada mene malo i ovaj gore vuce....:icon_biggrin:
 
Top