AUDI A6 2.5 TDI S line...

AUDI A6 2.5 TDI S line...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

allroad je napisao(la):
e ovi su farovi extra kad su postavljeni ali onako mi na slici ne izgledaju fino
dobri su leci ce na tvog pogotovo jer su crni a i stopke ti crne ;)
a ovaj A4 B5 sto si video postavio je... uffff... ne moze bolji biti nikako :cool:
nego reci mi jel ono i kod tebe otiso board computer ?
znam da im je to boljka cesto im se kvari
ja sam imo 2 ova audija jedan je cini mi se 98 ili 99 bio karavan a ovaj drugi je bio 2000 extra ocuvan bio oba su 2.5 TDI i znam da su imali istu boljku a to je potenciometar na kasetofonu :cool:
ovog starijeg smo odma prodali dok smo ovog mladjeg vozali jedno vrijeme i crkne elektronika na bosh pumpi i onda servis 2000KM i ogadi nam se 2.5 sad kad nam naleti odma ga prodajemo
nije mi crkao board,ali je dobio neke linije kroz brojeve,,,tako da se slabije vidi,ali radi još...a što se tiče pumpe,,znam da su jako osjetljive na loše ovo naše gorivo,pogotovo ruska nafta,puna sumpora zato i otkažu elementi,,zato se i držim zlatnog naputka za dizele,,,svakih 2-3 rezervar goriva,,znači kad sipam pun naspem pola litre atf-ulja,,ono pokupi sumpor i nečistoće a ujedno malo i podmaže,,tako su mi rekli u Audiu da to ne šteti ničemu,a za naše gorivo puno znači,,i onda nema frke sa pumpom!!!

a što se tiče potenciometra na kasetofonu,,to neznam kad nemam kasetofon,,kod mene je RNS-D i sve radi savršeno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top