AUDI A6 2.5 TDI S line...

AUDI A6 2.5 TDI S line...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI C5

e ako uradis ono da izgleda kao novi onda ces ga samo upropastit
sve i jedan auto je ruzan kad od starog prave novi model ono lafo maske komplet da zamijene i tako to
hajd neke sitnice poput farova sto si stavio od A4 novog na onog svog starog i noviju karambolku
a isto tako mozes naci od S-line karambolke novije
znaci od onog modela 2001 pa na dalje jer je dosta detalja drugacije kao hauba i maska na haubi i tako to
ovo ako stavis samo ces pokvariti auto ;)


a brate jest ovaj lola udesio ovu A4....
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

Astra je napisao(la):
farovi su udure, ali ziv bio nemoj stavljat onu wannabe karambolku od novog audia to odvratno izgleda... Probaj naci kakvu crnu sportsku mrezicu, mislim da bi mu onda ljepse legla.. ili furaj neku originalnu sportsku karamb.
a ne te mrežice ne dolaze u obzir,to mrzim vidjet materijale sa bauštela ,,mrežica za sijanje pjeska nikako,,ja sam kontao staviti branik ali sa orginalnom S6 rešetkom,tako da baš izgleda kao orginal,,, e sad neznam za model 2001g,,šta bi trebalo mjenjati za S-ovu rešetke,,pošto je hauba čini mi se drugačija,neznam dali može uklopiti,razmišljao sam o toj opciji...a farove svakako mjenjam,,,,,,
hvala na savjetima u pravu ste za prednji branik..

arminnn je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:

niko nije zadovoljan s onim od 150 KS ima mi drug 180 KS i nije imo neki problema bas sa ovim mjenjacem a vec ga drugu godinu voza.

Tvoj auto je preljep i ne znam bas dali stavljati ovu karambolku na ovoj slici mi nije nesto, a oni farovi su bijes:D

ma nema tu problema,,, i moj je bio 180ks,ali imam familiju koja radi u audiu pa me posavjetovao da promjenim na 150 000km klackalice i eventualno bregaste,,to im je mana,,a klackalice nisu toliko skupe da riskiraš da puknu pa naprave havariju,,,ja sam se odlučio na komplet promjenu svih tih djelova i malu doradu mtm-a da bude malo agresivniji,,i sad nemam nikakvi problema,,a što se mjenjača tiče nikad ga ne deri prvom kad krećeš i mjenjaj redovno filter i ulje mjenjača i nemaš brige nikakve!!!
 
Član
RE: A6 2.5 TDI C5

vic je napisao(la):
Astra je napisao(la):
farovi su udure, ali ziv bio nemoj stavljat onu wannabe karambolku od novog audia to odvratno izgleda... Probaj naci kakvu crnu sportsku mrezicu, mislim da bi mu onda ljepse legla.. ili furaj neku originalnu sportsku karamb.
a ne te mrežice ne dolaze u obzir,to mrzim vidjet materijale sa bauštela ,,mrežica za sijanje pjeska nikako,,ja sam kontao staviti branik ali sa orginalnom S6 rešetkom,tako da baš izgleda kao orginal,,, e sad neznam za model 2001g,,šta bi trebalo mjenjati za S-ovu rešetke,,pošto je hauba čini mi se drugačija,neznam dali može uklopiti,razmišljao sam o toj opciji...a farove svakako mjenjam,,,,,,
hvala na savjetima u pravu ste za prednji branik..

arminnn je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:

niko nije zadovoljan s onim od 150 KS ima mi drug 180 KS i nije imo neki problema bas sa ovim mjenjacem a vec ga drugu godinu voza.

Tvoj auto je preljep i ne znam bas dali stavljati ovu karambolku na ovoj slici mi nije nesto, a oni farovi su bijes:D

ma nema tu problema,,, i moj je bio 180ks,ali imam familiju koja radi u audiu pa me posavjetovao da promjenim na 150 000km klackalice i eventualno bregaste,,to im je mana,,a klackalice nisu toliko skupe da riskiraš da puknu pa naprave havariju,,,ja sam se odlučio na komplet promjenu svih tih djelova i malu doradu mtm-a da bude malo agresivniji,,i sad nemam nikakvi problema,,a što se mjenjača tiče nikad ga ne deri prvom kad krećeš i mjenjaj redovno filter i ulje mjenjača i nemaš brige nikakve!!!



Kao prvo moram reći da imaš ukusa za auta;)
Po meni je bolje držati orginalnu prednju karambolku nego stavljati mrežicu za komarce , eventualno s6 ili rs6 karambolku na auto.
Dobra ti bila ona A4 gdje si nabavio one farove bio, i jesi ti bio prodavao onog audiaj A4 čini mi se da sam ga vidjao po oglasima. pozz
 
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI C5

od 2001 je drugacija hauba
u tebe je oblo ispod maske na haubi a na novijim modelima je vise ravno
i farovi se malo razlikuju ali za nijansu ti ces svakako stavljati ove sa diodama :D
ima poznanik jedan S-line 2001 godiste je, alcantar ovo ono BOSE bas je prelijep imo je originalne one audi felge 18'' i to u crno ofarbane a i on je crn tako da je bas bio super
isto tako bregasta mu je mjenjana ko i na tvom samo sto je u njeg quattro i manual ;)
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

allroad je napisao(la):
ostavi originalne farove ;)
zar mu ovo ne stoji prekrasno,,nije kič,a daje mu neku novu dimenziju novije generacije pogledaj video::

http://www.youtube.com/watch?v=j4FaxuMxZBE

http://www.youtube.com/watch?v=0U3BNUrUWyk&feature=fvsre3

A4 B5 devil
http://www.youtube.com/watch?v=A2ry8hLZjcc
 
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI C5

e ovi su farovi extra kad su postavljeni ali onako mi na slici ne izgledaju fino
dobri su leci ce na tvog pogotovo jer su crni a i stopke ti crne ;)
a ovaj A4 B5 sto si video postavio je... uffff... ne moze bolji biti nikako :cool:
nego reci mi jel ono i kod tebe otiso board computer ?
znam da im je to boljka cesto im se kvari
ja sam imo 2 ova audija jedan je cini mi se 98 ili 99 bio karavan a ovaj drugi je bio 2000 extra ocuvan bio oba su 2.5 TDI i znam da su imali istu boljku a to je potenciometar na kasetofonu :cool:
ovog starijeg smo odma prodali dok smo ovog mladjeg vozali jedno vrijeme i crkne elektronika na bosh pumpi i onda servis 2000KM i ogadi nam se 2.5 sad kad nam naleti odma ga prodajemo
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

duleprof je napisao(la):
vic je napisao(la):
Astra je napisao(la):
farovi su udure, ali ziv bio nemoj stavljat onu wannabe karambolku od novog audia to odvratno izgleda... Probaj naci kakvu crnu sportsku mrezicu, mislim da bi mu onda ljepse legla.. ili furaj neku originalnu sportsku karamb.
a ne te mrežice ne dolaze u obzir,to mrzim vidjet materijale sa bauštela ,,mrežica za sijanje pjeska nikako,,ja sam kontao staviti branik ali sa orginalnom S6 rešetkom,tako da baš izgleda kao orginal,,, e sad neznam za model 2001g,,šta bi trebalo mjenjati za S-ovu rešetke,,pošto je hauba čini mi se drugačija,neznam dali može uklopiti,razmišljao sam o toj opciji...a farove svakako mjenjam,,,,,,
hvala na savjetima u pravu ste za prednji branik..

arminnn je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:

niko nije zadovoljan s onim od 150 KS ima mi drug 180 KS i nije imo neki problema bas sa ovim mjenjacem a vec ga drugu godinu voza.

Tvoj auto je preljep i ne znam bas dali stavljati ovu karambolku na ovoj slici mi nije nesto, a oni farovi su bijes:D

ma nema tu problema,,, i moj je bio 180ks,ali imam familiju koja radi u audiu pa me posavjetovao da promjenim na 150 000km klackalice i eventualno bregaste,,to im je mana,,a klackalice nisu toliko skupe da riskiraš da puknu pa naprave havariju,,,ja sam se odlučio na komplet promjenu svih tih djelova i malu doradu mtm-a da bude malo agresivniji,,i sad nemam nikakvi problema,,a što se mjenjača tiče nikad ga ne deri prvom kad krećeš i mjenjaj redovno filter i ulje mjenjača i nemaš brige nikakve!!!



Kao prvo moram reći da imaš ukusa za auta;)
Po meni je bolje držati orginalnu prednju karambolku nego stavljati mrežicu za komarce , eventualno s6 ili rs6 karambolku na auto.
Dobra ti bila ona A4 gdje si nabavio one farove bio, i jesi ti bio prodavao onog audiaj A4 čini mi se da sam ga vidjao po oglasima. pozz

,,,
hvala druže,,nevolim prenakićena auta,dolazi samo u obzir nešto što pristaje autu,,naj mrže mi je vidjeti audia kad nema krugove naprijed,,baš te mreže za kumarce,,,pre jeftino izgledaju...ja ako bi i radio prednji branik naručio bi od firme Hofele i to bi izgledalo odprilike ovako,ali bi rešetka bila niklovana os S modela

263afsk.jpg

a za A4 sam 2001 g nedugo nakon se pojavio novi model poručio iz njemačke farove,branik i maglenke preko rođaka,on radi u audiu,pa sam imao popust njegov,,ali je opet bila dosta skupa investicija negdje oko 4000 marki u to vrijeme me to koštalo sa svime. da to je taj prošle godine sam ga prodao,,,je bio je u oglasima,,lako prepoznatljiv širom Bih i HR jako nabildan,,,zanimljivi brojevi tablica,,odlična boja i konji koji vrište pod haubom...
 
Član
RE: A6 2.5 TDI C5

Dobro mu stoj ovi dayline farovi, ja sam sebi htio takve bio uplatio avans za njih ali bilo problema oko nabavke i na kraju odustao.
Inače ova četvorka s dayline farovima se može pogledati na site-u http://euro-rap.eu/tumbosa4/start.html,
Sta misliš o ovakvoj prednjoj karambolki
a6s6_4pnt2_intake_scoops_UH0040K_ZZ.jpg


Da i Audi logo(znak) nikad ne skidati s maske to je grijeh.
pozz
 
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI C5

ma ono ne izgleda lose na onom gore crnom (mislim da je RS6) ali nije to to druze ono je za novi model i nije sve uklopljeno kako treba
sve je nekako heravo i meni je bas ruzno zato bolje da nadjes od RS6 par dijelova pa polako upakujes ;)
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

duleprof je napisao(la):
Dobro mu stoj ovi dayline farovi, ja sam sebi htio takve bio uplatio avans za njih ali bilo problema oko nabavke i na kraju odustao.
Inače ova četvorka s dayline farovima se može pogledati na site-u http://euro-rap.eu/tumbosa4/start.html,
Sta misliš o ovakvoj prednjoj karambolki
a6s6_4pnt2_intake_scoops_UH0040K_ZZ.jpg


Da i Audi logo(znak) nikad ne skidati s maske to je grijeh.
pozz


zainteresiran sam za ovakve rešetke,ako negdje ima ,javite,,a ove plastične umetke na branik što se lijepe ne djelu ju mi baš nešto vidjeo sam to u živo
 
Početnik
RE: A6 2.5 TDI C5

arminnn je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:

niko nije zadovoljan s onim od 150 KS ima mi drug 180 KS i nije imo neki problema bas sa ovim mjenjacem a vec ga drugu godinu voza.

Tvoj auto je preljep i ne znam bas dali stavljati ovu karambolku na ovoj slici mi nije nesto, a oni farovi su bijes:D

eee to im je mana.. vidis zna ih i elektronika zezat kad je malo veca oluja kroz
pod auta "nekuda" udje voda kod suvozaca ispod sjedista udje i potopi njegov
pc tako da kazemo i sta bude onda? vristi onaj ko nema puno para:icon_biggrin:
a mjenjac odlazi u 2.5 motora a vec kod 1.9 nece oni su dosta bolji iako su slabiji
 
Član
RE: A6 2.5 TDI C5

mercedes_124 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:

niko nije zadovoljan s onim od 150 KS ima mi drug 180 KS i nije imo neki problema bas sa ovim mjenjacem a vec ga drugu godinu voza.

Tvoj auto je preljep i ne znam bas dali stavljati ovu karambolku na ovoj slici mi nije nesto, a oni farovi su bijes:D

eee to im je mana.. vidis zna ih i elektronika zezat kad je malo veca oluja kroz
pod auta "nekuda" udje voda kod suvozaca ispod sjedista udje i potopi njegov
pc tako da kazemo i sta bude onda? vristi onaj ko nema puno para:icon_biggrin:
a mjenjac odlazi u 2.5 motora a vec kod 1.9 nece oni su dosta bolji iako su slabiji

Kako sam se nasmijao nemaš pojma. Nije to baš tako majstore al ajd.

Vic: Oba vozila su extra, imaš ukusa, iako ovaj drugi video nerazumijem( al hajd). Sretno u nastavku i samo s ukusom, ako ti bude što trebalo, javi se, naći ćemo.
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top