AUDI A6 2.5 TDI S line...

AUDI A6 2.5 TDI S line...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vic

Član


Promjena klasičnih žarulja pozicionog svjetla .sa LED žaruljama na mom Audiu usporedba...




200y8na.jpg


ff1yl0.jpg


2w3q900.jpg


16gdhn4.jpg


xcvfia.jpg


MTM - Motoren Technik Mayer GmbH & Roland Mayer mit Team zahvat na mom Audiu
jj62ch.jpg


a ovo sam ranije vozio:
1432r84.jpg


m7q77o.jpg


i onda zbog čega te duša boli kad prodaš auto nesposobnim vozačima koji ne cjene auto,neg se napiju i završe sa 170 na krovu ,tako mi ga žao.....:icon_sad:
15gr28y.jpg


t0i2bp.jpg


30t401c.jpg


30hlgt4.jpg


video: TO MORATE POGLEDATI -----------------
Moj A4 V6 Design By " V I C "

http://www.youtube.com/watch?v=-RbUimxxaqQ
 
Početnik
RE: A6 2.5 TDI C5

heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

ha ha,,sve se kvari što dereš a ne ulažeš ništa,,,zato postoji jako dobra firma u njemačkoj MTM koja mi je za 3.000€ uradila malo veći zahvat na motoru,turbini i elektronici i daju garanciju na 3g ili 100 000 pređenih kilometara!!! pa nek se pokvari ako hoće:lol:
 
RE: A6 2.5 TDI C5

fina sestica ;)
ja bih ti preporucio da stavis xenon(ako nema) i ispoliras stakla na farovima,ima negdje uputstvo izgledaju kao novi :icon_rolleyes:

a a4 je meni najdrazi audi ikada :cool:
 
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI C5

a gdje su clipovi od A6 :D
dobar je i A4 bio imo sam A6 sa istim motorom quattro znam da im je zvuk fenomenalan
nego sta si radio na A4 sem sto si farove stavio od facelifta :D
A6 mi se nesto pravo svidja ;)

edit:

malo auto odmakni od zida pa ga uslikaj fino iz profila i naprijed i nazad :D
 
BHT Ovisnik
RE: A6 2.5 TDI C5

joj taj b5 je bio zmaj:cool:
a a6 je prelijepa,nek je sa srecom i nadalje:cool:
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

bulex je napisao(la):
i koliko dyno test kaze da ova sibica ima konja?

Leistungs-Diagnose kaže 154,5kw (210.1 PS) pri nekih 4320 okretaja i 435nM

tvrdoglavi je napisao(la):
fina sestica ;)
ja bih ti preporucio da stavis xenon(ako nema) i ispoliras stakla na farovima,ima negdje uputstvo izgledaju kao novi :icon_rolleyes:

a a4 je meni najdrazi audi ikada :cool:
imam xenon ,neda mi se polirati stakla kad uzimam devil eyes black,čim nađem u bih ,,po mogućnosti od JOM-firme,koliko sam čuo da od dectane izgaraju diode...
 

vic

Član
RE: A6 2.5 TDI C5

allroad je napisao(la):
a gdje su clipovi od A6 :D
dobar je i A4 bio imo sam A6 sa istim motorom quattro znam da im je zvuk fenomenalan
nego sta si radio na A4 sem sto si farove stavio od facelifta :D
A6 mi se nesto pravo svidja ;)

edit:

malo auto odmakni od zida pa ga uslikaj fino iz profila i naprijed i nazad :D
Sa A4 sam bio prezadovoljan imao sam ga 6g kod sebe,mjenajao sam mu blatobrane,,zbog farova da mogu uklopiti orginalni xenoni od 2000godine,,prednji branik, sa maglenkama i im coming home
sustavom,,nabacio mu alu borbet 17"i Eagle F1 235/45,procesor motora od A6 2.8 30v iz 98g i zadnji lonac od ATD-a 2 × 99 × 73 mm,K&N filter,,od ozvučenja sam imao pozadi dva JBL trosistemca 250w,naprijed infinity 150w i Pioneer DEH-P5630MP WMA / MP3 / WAV / CD RDS Tuner MOSFET 50 W x 4 bez ikakvog pojačala!!!

allroad je napisao(la):
ostavi originalne farove ;)

neću ovi mi se baš sviđaju,budući da imam namjeru promjeniti i prednji branik tako da izgleda kao naj novija šestica,vidjeo sam to na jednom i pre dobro izgleda mobitelom je slikano pa je lošija slika

CoL3-99 je napisao(la):
joj taj b5 je bio zmaj:cool:
a a6 je prelijepa,nek je sa srecom i nadalje:cool:

hvala druže,,još par sitnica moram promjeniti,ali nikakav kič!!!
 
Član
RE: A6 2.5 TDI C5

mercedes_124 je napisao(la):
heh auti 2.5 se kvare:icon_biggrin: jos pogotovo oni s automatik mjenjacem
tip tronik i to je mahana:icon_biggrin:

niko nije zadovoljan s onim od 150 KS ima mi drug 180 KS i nije imo neki problema bas sa ovim mjenjacem a vec ga drugu godinu voza.

Tvoj auto je preljep i ne znam bas dali stavljati ovu karambolku na ovoj slici mi nije nesto, a oni farovi su bijes:D
 
Član
RE: A6 2.5 TDI C5

farovi su udure, ali ziv bio nemoj stavljat onu wannabe karambolku od novog audia to odvratno izgleda... Probaj naci kakvu crnu sportsku mrezicu, mislim da bi mu onda ljepse legla.. ili furaj neku originalnu sportsku karamb.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top