Audi A4 the beginning

Audi A4 the beginning

Član
Ma jok znak, samo oznake skinit, rijesti gepek i ispolirat i prefarbat felge
I mozda jos ovako nesto...
http://www.pik.ba/artikal/3564329/farovi-audi-a4/
Sve u svemu ima malo ostecenja, al nije to nista strasno. Sigurno si ga zbog tih zezancije dobio dosta jefinije ;)
 
Administrator
Kakva su auta iz Holandije, jer kao ne uvoze se cesto pa zato pitam.
Kako su odrzavana, imal kakvih kvarova il sta tako (osim onog sto je udareno).

Možeš odgovoriti i na pm da ne kvarimo garažu :)
 
Član
Eo ovako hvala svima na cestitkama i ja se nadam da ce me dobro sluziti :D ...

Elvise druze kad bi znao sta je cupra lip mozda bi ti i reko da li planiram uradit :$

Ovo sto govorite nazd da poskidam znak to je u planu to sam i sam zamisljao, sto se tice svijetla ostavio bi ova ali bi volio staviti sijalice ali stvanro kakve kvalitetne, ne bi ona turska plava smeca sto narod oslijepi kad im ides u susret, nego onako bas bijelo-plavkasto da bude... Ako enko ima link od neke teme sa slicnim stvarima nek stavi bio bi zahvalan.

Posto radim u prodavnici tehnike uspio sam sebi po posebnoj cijeni nabaviti Sony xplod zvucnike i pojacalo tako da ce auto za jedno 2 dana da grmi :D ... Zanima me sta mislite kako ce izgledati ako ubacim neki mp3 umjesto ovog fabrickog koji cita samo audio, da li cu izgubiti na ljepoti ili ???

Sto se tice uvoza iz holandije stvarno toplo preporucujem svima da prbo pogledate gore pa onda u njemackoj austriji i sloveniji. Pegueot i Renault sus koro po 1000 eura jeftiniji na ostalim autima je manja razlika, istina i troskovi su malo veci ali se oept isplati. Jos ako uzmete od auto kuce koja ima svoju labudicu osvojili ste jack pot. Meni su recimo trazili po 400-500 eura u njemacku da mi odu i dovuku auto, a ovaj lik je rekao da sacekam da napuni labudicu i da ce mi dovuci za 300 eura. Ja saceko 20 dana i dobio auto i jos polijepo ustedio.
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
Ma jok znak, samo oznake skinit, rijesti gepek i ispolirat i prefarbat felge
I mozda jos ovako nesto...
http://www.pik.ba/artikal/3564329/farovi-audi-a4/
Sve u svemu ima malo ostecenja, al nije to nista strasno. Sigurno si ga zbog tih zezancije dobio dosta jefinije ;)

eto to su ti oni farovi sto sam ti spominjao neko vece:cool:
clan foruma ih prodaje
 
Član
Ove farove Arma ja imam :icon_biggrin:
Druze denizzz ako imas pare, i tebi bih ih toplo preporucio
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
Ove farove Arma ja imam :icon_biggrin:
Druze denizzz ako imas pare, i tebi bih ih toplo preporucio

cuj i ti imas, odakle ti jbt:D

bi xenon je bi xenon, moze pricat ko sta hoce, da je ovo moj auto licno prvo sto bih uradio nakon ovih sitnih popravki na limariji bili bi ovi farovi
 
Član
Ako ces iskreno i nemam nekih para na bacanje sad. Da izvinite jebase me na carini momacki, nisu mi priznali servisnu knjigu i procjenili mi auto na dosta vise nego sto je racun glasio ***** im mamu lopovsku... Tako da i ono sto sam ostavio sa strane da ga makar za pocetak sredim sam morao dati... Kako se zove taj frajer sto lijepi folije kod Kalesije, ima sneki br ili ?
 
Član
http://www.facebook.com/pages/Auto-Folije-Mahala/154575931320350 evo ti za folije ,stvarno extra radi.
a inace odlican auto neka je sa srecom;);)
 
Član
trenutno radim na 3 projekta oko auta, treba da odnesem felge momku u zivinicama da ih ispljeskari ili sta vec ii ofarba, tacnije doede ih u red. Druga stvar je trebaju mi sijalice, jer bi zelio da imam bijelu boju, ne zuto ne ono runzo plavo, nego bas bijelo. Jel zna neko tacnu oznaku da odem do Tome Papca da vidim mozel mi on to uraditi. I trece jel prevelika komlplikacija ako bi sad htio ubaciti dvd u auto. jer sad kako sve stoji trenutno ne vidim gdje bi se on mogo uglaviti a da se ne izpremjesta sve :/ ??

http://car-audio-video.info/wp-content/uploads/sony-xav-w1.jpg

evo ovako nesto sam imao na umu
 
Član
Naletio sam na pojeftine felge sa dobrim goodyear gumama. Tako da evo mog aVdije sa novom obucom :))

tkb6T.jpg
 
Top