Audi A4 the beginning

Audi A4 the beginning

Član
Evo ovako da i ja predstavim svog ljubimca.

Audi A4 2005 godiste, 2.0 TDI, 103 KW. Moje prvo auto nakon dugogodisnje stednje i male pomoci matorog uvezo sam sebi ovaj autic iz Holandije. Dakle auto je tek uvezeno nisma ga jos stigo testirati kako treba, cekam da se zavrsi papirologija oko carine i poreza pa onda krecemo u provod :)

Auto je u odlicnom stanju unutra, s polja ima par sitnica koje treba uraditi ali sve u svemu ja sam prezadovoljan. Auto je preslo 190 000, neka biznis oprema nezz sad tacan naziv. ima ugradjenu navigaciju, i jos milion nekih "poslovnih djidja" koje necu nikad koristiti. Ubjedljivo najlosije na autu su felge i ova koju sam sliko je u najbolje stanju znaci mozete zamisliti kakve su ostale, ali planiram ih malo srediti i na njih staviti zimske gume aa za ljepse vrijeme idu kakve lijepe 18" :))) za pocetak u planu su folije nista pretjerano nekih 30% to sam planirao raditi kod Zoke u Tuzli, ako neko zna nekog boljeg u okolini slobodno recite, i naravno svijetla ( tu ce mi trebati posebno pomoc ) . Evo par slikica, i posto sam stvarno nov u ovom nadam se da ce te dati par dobrih savjeta. LP

sYSH0.jpg


tUCzr.jpg


K458C.jpg


vKQuw.jpg


WH7oF.jpg

[/size]
6CmW.jpg
 
Član
Dobar ja prodao jutros A4 B8 2009 god al sam vozao i taj model ma limuzine,,,,samo popravi to udubljenje na gepeku ....Neka je sa srecom....;)
 
Član
Sto se tice udobnosti slazem se, auto je nevjerovatno utegnuto. Pored ovog na gepeku ima i na prvoj slici se vidi odma iznad gume je malo udaren, i to planiram odma uraditi.
 
dobar audi vidio sam ga danas parkiran je bio tu iza zgrade:cool:...bas sam ga zapazio radi felgi...sta ti je sa prednje desne??
 
Član
odlican audi ;) , samo sto kaze Belmin1 popravi to udubljenje bode u oci :icon_smile: nek je sa srecom! i mnogo predjenih kilometara :123:
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
dobar audi vidio sam ga danas parkiran je bio tu iza zgrade:cool:...bas sam ga zapazio radi felgi...sta ti je sa prednje desne??

Pukla guma, ova bila u gepeku rezervna, znam da bode oci, ali necu da se zezam da ga vozam moze me policija zezati, cekam da registrujem pa idem i vraiti staru gumu i uraditi ovo na gepeku
 
Član
zoka ti je preskup imas covjeka na mahali kod kalesije puno jeftiniji a mozda i kvalitetnije radi i obavezno mu nabaci cupra lip naprijed....
 
Član
felge su dobre kao i audi uvjek mi se svidjala ova serija a to za zadnji dio ma poskidaj sve i taj znak i ostale oznake tdi kasnije ako hoces stavis S-line i to je to....;)
 
Top