audi a4 passat 5+ ili golf 4

audi a4 passat 5+ ili golf 4

Član
Cuj VW i audi ista kvaliteta :D u passatu jeftina skirpava plastika i tacno se osjeti kad udjes u auto kao da si usao u kinesku radnju ona jeftina plastika :icon_confused: dok je u audi-u skroooz druga prica... Koliko sam se samo puta isjekao na onu ruznu VW plastiku od instrument table kad se mijenja unutarnji hladnjak :lol: nevjerovatno kako je losa obrada i kako je jeftina plastika stavljana :icon_confused:
Audi A4 1.9 TDI PD i miran :cool:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Ne znam koju bi prednost A4 mogao imati u odnosu na Passata , isti motori , isti mjenjači isti trapovi kvaliteta ista , samo je A4 puno skučeniji od Passata.

Ako se ko imao prilike voziti na zadnjim sijedištima oba auta , zna o čemu pričam , Passat je prostranošću sličniji A6-ici(C5)

Jedina prednost Audija u ovom slučaju je imidž tj. znak na haubi...

Ja bi u izbor ubacio i Škodu Superb , konstrukcijski je ista kao i prethodna dva , samo puuuuuuuuuno prostranija.

Idemo tri četri sad :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bax dijete ajde ne dipr očiju ti , ako šta imaš argumentovano napisat , napiši , ovako okani me se.

Pa nije svako psihopata za Audijem kao ti , ima nas i normalnih koji mogu sagledati neke stvari realno.

Jel imaju iste motore i mjenače (konkretno 1.9TDI)-imaju

Jel imaju iste elemente ogibljenja-imaju

Jel imaju iste kočnice-imaju

Jel A4 manji od Passata-jeste

Tako ako sagledaš ko u ovom slučaju nudi više , to je Passat , jer Audi nije ni pouzdaniji (ne može ni biti uz istu mehaniku i elektroniku) , kvaliteta je otprilike ista (unutrašnjost je finija kod Audija) a i cijena je bolja kod Passata.

Najveća prednost Audija je što ćeš vrijediti više u očima raje , ali ako nisam sa tim opterećen , neće mi ni to biti prednost...
 
djordjep je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Ne znam koju bi prednost A4 mogao imati u odnosu na Passata , isti motori , isti mjenjači isti trapovi kvaliteta ista , samo je A4 puno skučeniji od Passata.

Ako se ko imao prilike voziti na zadnjim sijedištima oba auta , zna o čemu pričam , Passat je prostranošću sličniji A6-ici(C5)

Jedina prednost Audija u ovom slučaju je imidž tj. znak na haubi...

Ja bi u izbor ubacio i Škodu Superb , konstrukcijski je ista kao i prethodna dva , samo puuuuuuuuuno prostranija.

Idemo tri četri sad :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bax dijete ajde ne dipr očiju ti , ako šta imaš argumentovano napisat , napiši , ovako okani me se.

Pa nije svako psihopata za Audijem kao ti , ima nas i normalnih koji mogu sagledati neke stvari realno.

Jel imaju iste motore i mjenače (konkretno 1.9TDI)-imaju

Jel imaju iste elemente ogibljenja-imaju

Jel imaju iste kočnice-imaju

Jel A4 manji od Passata-jeste

Tako ako sagledaš ko u ovom slučaju nudi više , to je Passat , jer Audi nije ni pouzdaniji (ne može ni biti uz istu mehaniku i elektroniku) , kvaliteta je otprilike ista (unutrašnjost je finija kod Audija) a i cijena je bolja kod Passata.

Najveća prednost Audija je što ćeš vrijediti više u očima raje , ali ako nisam sa tim opterećen , neće mi ni to biti prednost...

Drug to ti je isto ko da reknes skoda fabia ima 1.4 tfsi i golf 5 ima tfsi motor znaci potpuno su isti,razlike ima makar ne po "papirima" onaj ko je vozio oboje ili se barem vozio u ta 2 auta zna razliku.
 
Ma od ta tri vozila Audi je najbolji,ko kaze drugacije sa njim nesto nije uredu :icon_rolleyes:...A ako imas viska para pogledaj BMW-a E46 ili Merca W203 to su limuzine :)
 
Član
ev ti dobar passat, ako ti ne smeta sto je karavan naravno

http://www.pik.ba/artikal/5085526/wv-passat-1-9-tdi-96kw-highline-nije-fixno-registrovan-top-stanje---pasat-5-golf-audi-skoda-ford-opel-5-4-citroen-renault-peugeot-bmw-mercedes-karavan-chrom-paket-130ks-130-konja-5-5-4-6-320-m/
 
ArminM je napisao(la):
ev ti dobar passat, ako ti ne smeta sto je karavan naravno

http://www.pik.ba/artikal/5085526/wv-passat-1-9-tdi-96kw-highline-nije-fixno-registrovan-top-stanje---pasat-5-golf-audi-skoda-ford-opel-5-4-citroen-renault-peugeot-bmw-mercedes-karavan-chrom-paket-130ks-130-konja-5-5-4-6-320-m/

ne bih bas karavana...jednog vec imam pa bi dva bila previse...hehe...a imao sam prije auto sa tom bojom i nije mi bilo bas neshto...ali svidja mi se unutra zbog svih onih dugmica i komandi na volanu hahaha jbga kad volim to
 
EdinZa je napisao(la):
Uzmi druze w203 220 cdi automatik i vidjet ces sta je auto :) ;)

ne znam bas...em zadnja vuca em dosta kubika i automatski skuplja registracija...ali uglavnom bmw i mercedes nisu u obziru samo zbog zadnje vuce
 
black_edition je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ev ti dobar passat, ako ti ne smeta sto je karavan naravno

http://www.pik.ba/artikal/5085526/wv-passat-1-9-tdi-96kw-highline-nije-fixno-registrovan-top-stanje---pasat-5-golf-audi-skoda-ford-opel-5-4-citroen-renault-peugeot-bmw-mercedes-karavan-chrom-paket-130ks-130-konja-5-5-4-6-320-m/

ne bih bas karavana...jednog vec imam pa bi dva bila previse...hehe...a imao sam prije auto sa tom bojom i nije mi bilo bas neshto...ali svidja mi se unutra zbog svih onih dugmica i komandi na volanu hahaha jbga kad volim to

Isti si ko i ja,znam da ne znace puno ti dugmici al kad ih vidim nekako mi toplije oko srca ne znam zasto,kad nema takvih stvari auto mi se cini nekako golim :)
 
Super Moderator
Valjda zbog zadnjeg pogona a ne vuCe, pa nije konj :)
Golf ti je od ovih najisplativi, lakse ga odrzavati, nema spone, manje mu pada cijena nego passatu tj. vecina ljudi bi prije golfa kupila pa kad ga budes prodavao lakse ces prodati. Audi je vec nesto drugo
 
nadjite mi passata da ovako izgleda unutra i da je crne boje odmah da ga kupim :)))))
e jbga sto mi ne ubaci sliku kako se upladaju slike :D
 
Član
kada pises post u ovoj alatnoj traci imas ikonicu preko koje ubacujes sliku, kopiras direktan link i okacis sliku, cas posla
 
http://www.google.ba/imgres?num=10&hl=hr&safe=off&tbo=d&biw=1024&bih=667&tbm=isch&tbnid=T15Rnp_MJYqlhM:&imgrefurl=http://www.catalogauto.net/tag/vw-passat/&docid=pXNmdpM57YC8vM&imgurl=http://www.catalogauto.net/wp-content/uploads/2010/02/Volkswagen-Passat_b5.5_3.jpg&w=1600&h=1200&ei=6u3qUP_MAYPL4ASrp4GoCA&zoom=1&iact=rc&dur=440&sig=105115569805616689184&page=1&tbnh=133&tbnw=172&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:4,s:0,i:98&tx=107&ty=74
 
Top