audi a4 passat 5+ ili golf 4

audi a4 passat 5+ ili golf 4

anelsr50 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
to je stvar ukusa, audi je malo ljepsi ali je tijesan kao i Golf a Passat je dosta siri i komforniji unutra a sto se tice udobnosti nema razlike izmedju passata i audija

Ne bih se složio sa ovim.Jaran mi ima A3(druga generacija) i Passat 5+ i kaže da je A3 daleko udobnija od Passata,a da A4 ne bude :lol:

hvala ti na ovoj informaciji...kad si to vec pomenuo mislim da mi je neko vec prije rekao da je audi udobniji od passata...i ako se dobro sjecam da je mjenjac mozda isto malo bolji...
 
anelsr50 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
to je stvar ukusa, audi je malo ljepsi ali je tijesan kao i Golf a Passat je dosta siri i komforniji unutra a sto se tice udobnosti nema razlike izmedju passata i audija

Ne bih se složio sa ovim.Jaran mi ima A3(druga generacija) i Passat 5+ i kaže da je A3 daleko udobnija od Passata,a da A4 ne bude :lol:

i meni je nana rekla da je Golf 2 udobniji od Mercedesa...
A6 jest udobniji a reko sam da nema razlike izmedju audija A4 i Passata, samo je Passat komforniji...
u tog jarana moze bit neki krs od Passata pa mu ne valja
 
najbolja je solucija cini mi se provozati par njih prije kupovine...dva tri passata isto tako i audija...ali od koga...haha
 
black_edition je napisao(la):
najbolja je solucija cini mi se provozati par njih prije kupovine...dva tri passata isto tako i audija...ali od koga...haha

pa ima ti neko od rodbine, poznanika ta auta, probaj i odluci se...
ako hoces udobnost kupi sebi Renault Lagunu
 
da je samo do izgleda ni sekundu ne bih razmisljao uzeo bih audija...nije mi toliko bitna ni udobnost,mislim jest ali da budemo realni ne vjerujem da je izmedju passata i audija bas toliko razlika u udobnosti da to bude ono sto ce odluciti na kraju...najbitnije mi je da nema neku manu kao sto eto ima taj sa 2.5 motorom neshto ko bregaste...
 
Član
Ne znam koju bi prednost A4 mogao imati u odnosu na Passata , isti motori , isti mjenjači isti trapovi kvaliteta ista , samo je A4 puno skučeniji od Passata.

Ako se ko imao prilike voziti na zadnjim sijedištima oba auta , zna o čemu pričam , Passat je prostranošću sličniji A6-ici(C5)

Jedina prednost Audija u ovom slučaju je imidž tj. znak na haubi...

Ja bi u izbor ubacio i Škodu Superb , konstrukcijski je ista kao i prethodna dva , samo puuuuuuuuuno prostranija.
 
evo danas sam bio na auto pijaci i malo sam gledao i jednog i drugog...mislim da cu ipak ici na passata...iako cim bih ga kupio promijenio bih orig. farove i stopke jer nisu bas neshto onda mozda sjedista uraditi lijepe felgice i to je to...
 
Član
djordjep je napisao(la):
Ne znam koju bi prednost A4 mogao imati u odnosu na Passata , isti motori , isti mjenjači isti trapovi kvaliteta ista , samo je A4 puno skučeniji od Passata.

Ako se ko imao prilike voziti na zadnjim sijedištima oba auta , zna o čemu pričam , Passat je prostranošću sličniji A6-ici(C5)

Jedina prednost Audija u ovom slučaju je imidž tj. znak na haubi...

Ja bi u izbor ubacio i Škodu Superb , konstrukcijski je ista kao i prethodna dva , samo puuuuuuuuuno prostranija.

Idemo tri četri sad :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top