audi a4 passat 5+ ili golf 4

audi a4 passat 5+ ili golf 4

pozdrav svima...nisam bio aktivan jaaaako dugo a razlog je sto sam crncio i nisam imao vremena za bilo sta drugo...uglavnom sada zelim malo da se opustim i to mozda tako da sebi kupim jednu od ovih igracki...sad molim sve koji se razumiju u ove aute da mi kazu koji je bolji...mislim zna se da nije golf kao audi ali mislim na ulozeno naspram dobijenog i tako to...uglavnom samo limuzine dolaze u obzir jer karavana vec imam...hvala unaprijed
 
Član
Ma sve je to stvar ukusa...Cetvorka je isfurana totalno isto kao i 5+. Trenutno vise ima cetvorki i 5+ od dvica :lol:
Samo sto su ti 5+ i A4 skuplji od cetvorke :icon_smile:
Sto se tice iskustva oko motora i ostalo samo u Google upisi npr. Audi A4 1.9 iskustva bhtuning i citaj redom.
 
Član
meni se od svih navedeni najviše sviđa A4, iako imam golfa 4 nisam onaj tip koji ne vidi dalje od svog auta, u mene prijatelj ima a4, dosta je udobniji i to mu je plus, sto se tice motora moj i njegov su tu negdje, msm da njegov ima 110ks a u mene 116 i moj je puno puno startniji,,, al sve u svemu ja bih opet a4 :). Što se tiče tih mana tu najvecu ulogu igra kako je auto održavano i kako je voženo :) nadam se da sam pomogo.. LP
 
ma svaki komentar je dobrodosao...meni se iskreno golf ne kupuje ali brat navija za njega...meni je ili passat ili audi i to po mogucnosti onaj od 130ks...ispocetka nisam imao nimalo sumnji vec sam samo htio passata a sad kad bolje pogledam audi je mocan...ali volio sam da sam ostao pri onome da mi se svidja samo passat,lakse bi bilo...
 
to je stvar ukusa, audi je malo ljepsi ali je tijesan kao i Golf a Passat je dosta siri i komforniji unutra a sto se tice udobnosti nema razlike izmedju passata i audija
 
Član
koje su vala teme s naslovom "koje auto kupiti"

kupi brate sta se tebi na oko sviđa, onda to auto majstoru i ako je ispravno ima da te sluša do kraja zivota uz redovno održavanje ;)
 
Isto audi-a a4 trazim mozda si vidio ispod tvoje teme ima audi a4 (2001-2003) preporuka tako se tema zove,dosta pozitivnih stvari sam cuo o njima ja kao ljubitelj audi-a cu uvjek staviti njega ispred svih ali kao sto je vec neko rekao od ukusa do ukusa.Pozdrav i Sretno.
 
pa napisao sam vec da mi je ispocetka passat bio naj naj ali sad kad malo bolje pogledam audija mozda je ipak malo ljepsi iako preferiram vw jer vec imam dva u garazi...passat 1992 i polo 1995...i sad mi je mozda najbitinije znati dali je audi,jer je ako sam dobro vidio na oglasima oko 1000 eura skuplji u odnosu na passata,vrijedan te razlike u lovi...hmm
 
Član
cuj vrijedi li ta razlika, pa normala da vrijedi. Posto ti prostor nazad nije bitan onda vise nemoj ni gledati passata, audi iz 2001-2004 je ljepsi od sve i jednog passata, kako god ga okrenes. Slabije gubi i na cijeni i sve ostalo, ali je ionako ispred passata:icon_biggrin:
 
najgore je sto svaki koji postoji je u nekog svercera...ne volim nikako onu njihovu pricu...volio bih uzeti od nekog poznatog pa neka malo skuplje i platiti ali niko to ne prodaje tako lako
 
Član
ti bi se izgleda je*o a da ti ne udje..

jbg nije svaki od svercera, pregledaj pik, pregledaj auto kuce i naci ces sigurno, ako nista odes u njemacku i povezes sebi, onda nisi uzeo od nasih svercera:icon_biggrin:
 
Imas druze po piku pun k***c ovih audi-a ja sam nasao jedno 8-9 sacuvao sebi linkove uzeo kontakte pa pocetkom aprila da zovem i trazim te.
Par sam nasao koji su stvarno prelijepi samo treba malo potraziti.
 
ja cu ako bog da cim ova zima prodje u potragu...necu nista posebno sad da gledam ali golfa sigurno necu...eh sad ako naletim na nekog passata extra da je uzimam ga ali ipak mislim da ce to biti audi...vidjet cemo
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
to je stvar ukusa, audi je malo ljepsi ali je tijesan kao i Golf a Passat je dosta siri i komforniji unutra a sto se tice udobnosti nema razlike izmedju passata i audija

Ne bih se složio sa ovim.Jaran mi ima A3(druga generacija) i Passat 5+ i kaže da je A3 daleko udobnija od Passata,a da A4 ne bude :lol:
 
Top