audi a4 (b7) passat b6 ili toyota avensis

audi a4 (b7) passat b6 ili toyota avensis

Član
Cim nikako nema servisne, znaj da je 101% vracena kilometraza.

Send via Gameboy Color
Tako i ja mislim, jos maska sline a obicna oprema, nigdje veze, danas sam pitao u ovlastenom vw servisu tj brcko gas za passat 6 covjek mi je rekao da najbolje uzmem 2008+ godiste sa cr motorom nego ove pd a posto se znamo pitao sam ga sta misli za toyotu avensis, zacudilo me ipak radi u vw servisu i da bih treba da hvali vw al je rekao da je toyota japanski mercedes :D
 
Član
Jaran mi skoro kupio merca E220cdi 2006. za 15.000. Passat je na cijeni bez ikakvog razloga

Send via Gameboy Color
 
Član
Zasto te cudi S Line branik?
Pa to je ako ne i naj ucestaliji projekat na Audi autima? Opusti se, prvo napravi listu auta koja ti se svidjaju onda oduzmes sve sto ne mozes odrzavati (skupo/kvari se itd) i onda bi trebao biti na nekoliko auta koja probas vidis kako ti se svidjaju i kako ti "leze" jer to je veoma bitno. Ti ces tu provoditi mnogo vremena (jos pogotovo ako ne mjenjas auta cesto) ja ne znam kako drugi ali meni je osjecaj u autu ako ne i najbitniji dio kupovine auta.
A ako dodjes do par modela onda gledas u najboljem stanju da je i to je to.
 
Član
Slazem se za passata 6 da je nekvalitetno auto,2.0 pogotovo ,nema veze sto je common rail i nova generacija motora,licno iskusio kako dere po dzepu,da se unesvjestis kolko ima sitnica nekih senzora,kad se upali lampica moras u ovlasteni pa dadnes za neki senzor 300km.Pumpa goriva jako osjetljiva,kvalitet unutrasnjosti jako los.Svojim ocima sam vidio,komsija mi prilikom sjedanja na suvozacevo mjesto se oceso malo jace kako je sjedo ispred na plastiku onu gdje je latica ona i ostade ogromna ogrebotina,znaci bas veliko i bode oci.Znaci noktom zagrebi ostecenje,koliko je los materijal,mada na oko je lijepo kad je u pitanju highline oprema.
 
Član
Teško ćeš ti naći dizela te klase da nije izrauban konj za te pare. Traži benzinca, ugradi plin ako ti je potrošnja problem
nije mi toliko potrosnja bitna passat 5+ je imao 1866kg (karavan) 225/50r17 gume 130ks plus cip i gradska potrosnja mi je bila oko 7.5l jedino od benzinca sto bih uzeo jeste honda accord VII ILI VIII 2.0 vtec leti :D
 
Član
Zasto te cudi S Line branik?
Pa to je ako ne i naj ucestaliji projekat na Audi autima? Opusti se, prvo napravi listu auta koja ti se svidjaju onda oduzmes sve sto ne mozes odrzavati (skupo/kvari se itd) i onda bi trebao biti na nekoliko auta koja probas vidis kako ti se svidjaju i kako ti "leze" jer to je veoma bitno. Ti ces tu provoditi mnogo vremena (jos pogotovo ako ne mjenjas auta cesto) ja ne znam kako drugi ali meni je osjecaj u autu ako ne i najbitniji dio kupovine auta.
A ako dodjes do par modela onda gledas u najboljem stanju da je i to je to.
Vec sam razmislja i to je sto zelim avensis passat 6 ili audi a4, jedino sto mi je najcudnije jest kako audi a4 ima veoma brzo padanje cijene, kad pogledas isto godiste avensis, passat i audi a4 razlika izmedju prvog i zadnje je cirka 1000KM jer kako znam i kad je jos izasao passat6( tad sam bio mali XD) avensis i passat 6 su u istom rangu :)
 
Član
Jaran mi skoro kupio merca E220cdi 2006. za 15.000. Passat je na cijeni bez ikakvog razloga

Send via Gameboy Color
passat 6 2007 god je oko 12-13 hiljada karavan dok limuzinu ne mozes naci ispod 14, razmisljao sam i o e220cdi 2006+( mislim da je facelift od te godine) ali ne volim automatik nikako jedino saltac al njega je rijetko naci
 
Član
passat 6 2007 god je oko 12-13 hiljada karavan dok limuzinu ne mozes naci ispod 14, razmisljao sam i o e220cdi 2006+( mislim da je facelift od te godine) ali ne volim automatik nikako jedino saltac al njega je rijetko naci
Da, ovo je automatik. Ja nebi bjezao od automata, ako je sve OK

Send via Gameboy Color
 
Član
Član
Auto.mjenjac trazi redovnu zamjenu ulja i ispiranje. Sto nije jeftino. Ako se redovno radi, nece nikad praviti probleme. Narocito kod merca. Problem kod nas je sto se toga malo ko drzi, nego vozi se dok ne crkne...

Send via Gameboy Color
moguce je al covjek ima dobra primanja jos ide sl mj u njemacku da vozi gradski autobus dobio papire pa mu je sto hitnije da proda auto jer nece ovde zivjeti
 
Auto.mjenjac trazi redovnu zamjenu ulja i ispiranje. Sto nije jeftino. Ako se redovno radi, nece nikad praviti probleme. Narocito kod merca. Problem kod nas je sto se toga malo ko drzi, nego vozi se dok ne crkne...

Send via Gameboy Color

Upravo tako,samo mijenjati ulje nije dovoljno..Kolega je skoro za Peugeot 307 platio redovni servis aut.mjenjaca znaci zamjenu ulja sa ispiranjem 300+€
 
Top