Audi A4 B6 3.0

Audi A4 B6 3.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i moje makine :icon_biggrin:

Audi A4 3.0 benzinac

Inače je iz Amerike uvežen,prešao nešto više od 190 hiljada,ugrađen sekvent plin,od opreme ima grijače sjedišta,2 zonsku klimu,memoriju sjedišta,kožna sjedišta itd. itd.Uostalom tu su slike :icon_smile:

















P.S. Nemojte zamjeriti na lošim slikama jer je slikano mobitelom,ubrzo će bolje slike :icon_smile:
 
Član
Svaka cast ... meni se jedino ove stop svijetla ne svidjaju al ok ..


Vozio sam ovakvog na ljeto .. i mogu reci samo pohvale , kak taj motor brujiii jebote drzava
 
Član
stopovi i "ovo" pored maglenki OUT. i puno bi ljepsi bio da odlijepis oznake nazad (a4, 3.0).
auto ko auto avion, mogu mislit kako ide s ovim motorom uhh jos americano ;)
 
Član
Ma Audi je žara :lol:

Nekako mi ove štopke idu uz boju auta,mislim da ću skinuti led-ove,ali vidjet' ćemo sve,bitno je sada da on ide :icon_smile:

Hvala svima ;)
 
Član
ide ovaj motor pravo dobro... imas li kakvih problema... ja sam cuo da puno trose ulja?? auto kao auto je super, samo promjeni stopke..

PS: imao mi je jaran u a6 ovaj motor, isao audi kao nevrijeme, zvuk fenomenalan, na 280 milja se sjebe motor, nece da vuce kako treba... lik uradi generalku u ovlastenom i nakon 10 000 crkne motor skroz...

nadam se da neces imati problema jer mozda nisi isti motori za nase i americko trziste... :)
 
Član
dobar audi, definitivno

znam kad ga je Amel dovezao da se odrade neke sitnice, nesto poliranja i obavezno nazad spojler na gepek,kaze nista se ne mora drugo odradit ali spojler mora ko za glavu, jesam se i smijao majko mila
al dobro je sjeo nema sta:cool:
 
Član
sve je super jos unutrasnost slikaj i motorizaciju da pogledamo...i naravno stopke mijenjaj....:icon_smile:
rims-1.jpg

rims-3.jpg
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ide ovaj motor pravo dobro... imas li kakvih problema... ja sam cuo da puno trose ulja?? auto kao auto je super, samo promjeni stopke..

PS: imao mi je jaran u a6 ovaj motor, isao audi kao nevrijeme, zvuk fenomenalan, na 280 milja se sjebe motor, nece da vuce kako treba... lik uradi generalku u ovlastenom i nakon 10 000 crkne motor skroz...

nadam se da neces imati problema jer mozda nisi isti motori za nase i americko trziste... :)

Bilo je nekih problema sa pumpom od goriva,tj čula se kako na ovom snimku..

http://www.youtube.com/watch?v=oAo6XFXmqoE

Pa smo promijenili filter goriva i zvuk je nestao,da bi poslije par dana opet se pojavio i tada smo promijenili crijevo od pumpe koje je bilo puknuto i nije se čula,ali opet poslije 1-2 sedmice se pojavio taj zvuk i sutradan sam od sebe nestao i nikad se više nije čuo :lol:

@ArminM

Ma Amel je lud ko struja :lol:


@soffa

Vidjet' ćemo ;)

Evo ti dvije slike,nemoj zamjerit' na lošoj kameri ;)






P.S. Ima li neko da zna dobro oko Photoshopa da mi uradi sliku sa zadnjim serijskim štopkama da vidim kako bi to na mojoj A4 izgledalo :icon_question:
 
Član
anelsr50 je napisao(la):
P.S. Ima li neko da zna dobro oko Photoshopa da mi uradi sliku sa zadnjim serijskim štopkama da vidim kako bi to na mojoj A4 izgledalo :icon_question:

Ma ne treba ti ps, bolje će biti 1000 puta, ove stopke su baš ružne.

Veliki respect za motorizaciju, baš cijenim kad ima još po neki normalan čovjek da ne leti za ugljarama, jer je 99% ovog koncerna pogon na čađ.;)
Inače, ova linija A4 mi je baš lijepa, mnogo ljepša od redizajna, baš je nekako skroz skladna i sve na svom mjestu. Unutrašnost isto.;)
 
Član
boljih slika ja imam, da sam znao da su ti ovako lose uploadovao bi ja, slikao sam ja dok smo ga radili ono malo, prede ko blentav:cool::cool:
 
Član
Igor_RS je napisao(la):
Jel ovaj Audi bio u Teslicu prije nekih dvije godine, nesto mi je poznat :icon_question:

Jeste bio tamo ;)



@ArminM

Hajde postavi slike,da ga vidim :lol:


@OggyBoy

Hvala,slazem se sa tobom ;)
 
Super Moderator
Sta ce ti photoshop izgledao bi kao i svaki drugi A4 sivi sa originalnim stopkama. Cudi me da i sam ne znas da je to auto lijepo sa tim originalnim dijelovima. Skini te LED diode, oznake sa gepeka i felge si trebao skroz u crnu ili ostaviti sive, a mislim da bi najbolje bilo u nekoj tamnijoj sivoj nijansi. Ovo je super auto samo te gluposti poskidaj. Vidim prebaceno je sa milja u kilometre pa de mi sad reci pokazuje li sat tacnu brzinu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top