Audi A4 B6 3.0

Audi A4 B6 3.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
Sta ce ti photoshop izgledao bi kao i svaki drugi A4 sivi sa originalnim stopkama. Cudi me da i sam ne znas da je to auto lijepo sa tim originalnim dijelovima. Skini te LED diode, oznake sa gepeka i felge si trebao skroz u crnu ili ostaviti sive, a mislim da bi najbolje bilo u nekoj tamnijoj sivoj nijansi. Ovo je super auto samo te gluposti poskidaj. Vidim prebaceno je sa milja u kilometre pa de mi sad reci pokazuje li sat tacnu brzinu?

Ma sve ovo su prošli vlasnici uradili,a sat valjda pokazuje tačno,nisam imao priliku da provjerim da li je 100 % tačan,mada mislim da jeste ;)
 
Član
Sve pohvale na masini, samo neka je benzin ;) ii svidja mi se oprema, uradi ove sitnice sto su kolege prije napisale vrati fabricke stopke, i one daylightove poskidaj naprijed ;)
 
Evo da i ja nesto napisem :D
Audi je raketa,ide a ne trosi (lovu).. LPG :cool:...ljudi ne znam zasto toliko govorite da skine stopove i LEDice bas mu pristaju zbog njegove boje,orginalne stope mu nebi pristajale,bar ja tako mislim ali svako ima svoj ukus :icon_smile:
Pozdrav
 
Član
todorovic je napisao(la):
Sve pohvale na masini, samo neka je benzin ;) ii svidja mi se oprema, uradi ove sitnice sto su kolege prije napisale vrati fabricke stopke, i one daylightove poskidaj naprijed ;)

Hvala ;)

Adnan Mahovac je napisao(la):
Evo da i ja nesto napisem :D
Audi je raketa,ide a ne trosi (lovu).. LPG :cool:...ljudi ne znam zasto toliko govorite da skine stopove i LEDice bas mu pristaju zbog njegove boje,orginalne stope mu nebi pristajale,bar ja tako mislim ali svako ima svoj ukus :icon_smile:
Pozdrav

Vidiš kako ti mene dobro razumiješ :lol:;)
 
Član
ma stopke su odvratne sto jest jest, govorio sam ja i amelu da ih skine, al nije htio cut o tome, puno bi bolje fabricke legle nego ove, al et, furaj sta ti se svidja
 
Član
ArminM je napisao(la):
ma stopke su odvratne sto jest jest, govorio sam ja i amelu da ih skine, al nije htio cut o tome, puno bi bolje fabricke legle nego ove, al et, furaj sta ti se svidja

Ma i ja mislim da bi bolje bilo sa serijskim,ali sad za sada imam važnijih stvari za uraditi,tako da će to malo sačekati ;) ;)

Daj postavi te slike ako imaš,ako nije kakav problem :icon_smile:
 
Član
nije problem, imam slike prije farbanja felgi, negdje su mi na racunaru, trebam pregledat malo, pa cu uploadovat
 
Član
nezz gdje sam ih spremio jebga, bilo je to prosle godine kad sam slikao, kad smo postavljali spojler i farbali vozacevu stranu

eto ako je do mene nafatat cu ja audija u gradu kad bude, uslikam pa cu onda sto posto znati gdje su slike, uploadujem i eto:D;)
 
Član
Belmin1 je napisao(la):

Hvala ;)


ArminM je napisao(la):
nezz gdje sam ih spremio jebga, bilo je to prosle godine kad sam slikao, kad smo postavljali spojler i farbali vozacevu stranu

eto ako je do mene nafatat cu ja audija u gradu kad bude, uslikam pa cu onda sto posto znati gdje su slike, uploadujem i eto:D;)

Ma zezam se ja za slike,ko ih j#be ;)

Uhvati ako možeš :D
 
Član
kako da ne mogu, neki dan sam se mogao zabit u audija, ne znam ko je vozio ali se polukruzno okretao u pola raskrsnice, sekunda da prodjem kroz njega:D:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top