Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Svaka cast drugar;)
Neka je sa srecom i da te masina sluzi bez greske:cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

ista boja kao kod sarajlica, defintivno je to to
i ove njegove fele su mocne pravo, mozda ih osvjeziti samo, ali prejake su
auto je bas nizak, dva prsta dijeli gumu od ruba blatobrana, nema sta radit na njemu, samo uzivat i to je to
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

super auto, motorizacija jos bolja ;) nek je sa srecom druze
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

@ Nermin pa brate ubit ces me svegami ja balim :icon_eek::icon_biggrin: Sad zasad nista chuniranje jer ovo me je istreslo jer presao sam budzet dosta ali u neko dogledno vrijeme definitivno cemo pucati na ovako nesto.Fele i pod i to je to.Nista ham cung cing neke detalje :D
@A20... hvala kolega puno
@Arma jbg sad sam se istrosio ali uzet cu 2-3 dana predase da one svoje osvjezim malo,jer auto je vec dosta nizak tako da ce one sad zasad da sluze svrsi.

dado307 je napisao(la):
super auto, motorizacija jos bolja ;) nek je sa srecom druze

Hvala drug ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

opaaaa jos jedan aVdija :cool: neka je sa srecom druze, nisi pogrijesio u izboru ;)

p.s. jel ovo ona "moro blue" boja?
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Drug vjeruj jos se upoznajem,listu na pocetku cu dopunjavati kako budem otkrivao nove stvari,jer dobio sam originalnu svu papirologiju i knjige od njega,

Hvala kolega
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

ma nije frka, al kako vidim, to je ta boja :lol: (kod mene ista, al ja zovem moron blue :D )
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Sarajlic je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
ma nije frka, al kako vidim, to je ta boja :lol: (kod mene ista, al ja zovem moron blue :D )

Zasto tako :D

vidjeces kad budes slikavao u razlicitim situacijama, zavisno od svjetlosti uvjek drugacije izgleda :lol: eto pogledaj kod mene slike, pa ces vidjet :lol:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

TuLe je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
ma nije frka, al kako vidim, to je ta boja :lol: (kod mene ista, al ja zovem moron blue :D )

Zasto tako :D

vidjeces kad budes slikavao u razlicitim situacijama, zavisno od svjetlosti uvjek drugacije izgleda :lol: eto pogledaj kod mene slike, pa ces vidjet :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

MTR

Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

koji qrac chatas ovdje , idi se vozaj BA :D :cool::cool::cool:
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: koja cijena a kakav auto :cool: Svaka čast na izboru po meni najljepsa linija audija a4 i limuzina i kravan neka je sa srecom ;) Samo sipaj i vozi i naravno odrzavaj :icon_biggrin: nemoj odma cunirat nije audi za toga

sretno s navikavanjem na konje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top